‘’Kayahan Bana Bıçak Çekti’’

Ölüm haberi ile herkesi yasa boğan Kayahan’ın en son anılma töreni ile ilgili yeniden hayranları ile şarkılarıyla buluştuğu görülmüştü. Usta sanatçının hiçbir zaman unutulmaması adına da eşi tarafından, anma törenlerinin gerçekleştirildiği görülmekte. Bu törenler sayesinde, onu yeniden hatırlamanın mümkün olması, bir nebze de olsa, eşi tarafından mutlu olunan törenler arasında yerini alıyor. Tüm bu bilgilere de yapılan röportajlar sırasında ulaşılmıştı. İşte medyada yeni yer alan haberler arasında şimdi de, Kayahan’ın eski damadı olan Tayfun Duygulu’nun sözleri… Haberde yer alan sözler arasında da, Kayahan’ın bir dönem eski damadına bıçak çekmiş olduğu gelmekte. Özellikle de ‘’Hadi Yine İyisin’’ şarkısı ile gündeme gelen ve bir dönem pop müziğini etkileyen Duygulu’nun vermiş olduğu bilgi de, bıçağın yaklaşık olarak 20 santim olduğu da yer almakta.

Tayfun Duygulu’nun bıçak çekme sebebi olarak da tartışma yaşadıkları gösterilmekte. Aynı şekilde aralarında tartışma yaşandığını ve bundan dolayı kendisine bıçak çektiğini söyleyen Duygulu’nun ‘’ “Kerim Tekin’in söylediği ‘Kar Beyazdır Ölüm‘ şarkısını Nilüfer için yazmıştım. Bu durumu Kayahan öğrendi. Aramızda ufak bir tartışma yaşandı. Kayahan’ı ittim. O da bana 20 santim boyunda bıçak çekti. Araya birileri girdi, olay yatıştı.” Dediği öğrenildi. Yaşana durumun şimdiden ortaya çıkması da herkesin aklını karıştırmaya yetti. Kayahan’ın yaşamış olduğu kıskançlık sebebi ile bu şekilde bir durum ile cevap verdiği düşünülmekte.

Kayahan’ın her zaman müzik dünyasında yer aldığı ve yer alacağı da bilinmektedir. Özellikle de şarkıları ile her zaman gündeme gelmeyi başarmış olan sayılı şarkıcılar arasında yer alan Kayahan’ın müzikleri ile de her zaman zirvede olduğu görülebilir. Şimdiler de şarkılarının dinlenmeye devam ettiği görülebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir