Kamuran Akkor – Dağlar Kızı Reyhan

En büyük hayali tiyatrocu olmaktı ve bu hayali gerçek olmuştur. Kamuran Akkor kader arkadaşım adlı ilk tiyatro sahnesiydi. Yirmi iki şubatta da kats sahnede gösterime giren tiyatro oyuncu vardı. Onunla birlikte Zeynep küpeli özden çifti ve onur şenay da vardır. Kats sahnede bir çok tiyatro oyununu oynamıştı. Adeta tiyatroya aşık olan bir insandır. Aynı zamanda da kamuran akkor klasik bir türk yorumcusudur. Kırk beş adet plakları vardır. Bunlardan bazıları kime niyet kime kısmet aşk eski bir yalan Reyhan ve seni beklerim öptüğün yerde adlı şarkılardır. Daha sonra pop müziğini bıraktı ve türk müziği yorumlamaya başlamıştır kendisi.
Yıllarca hayranları peşindeydi. Şimdilerde ise Kamuran akkor yeteneklerini kats sahnede ve çalışmaları ilk halde daha devam ediyor. Aldığı tecrübeleri ders alarak yeni nesillere öğretiyorlardır. Kamuran Akkorcu gönül akkor adında da kız kardeşi vardır. Kamuran akkor bin dokuz yüz kırk yedi tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.
Kamuran Akkor dağlar kızı Reyhan adlı parça ile çok tanınan bir isim olmaya da başlamıştı. Kamuran Akkor vasfi adında bir eşi vardır. Bin dokuz yüz altmış sekiz tarihinde doğumu ve iki bin on bir tarihinde de vefat etmiştir. Kamuran akkor hakkında bilgiler almak için ve Kamuran akkorun kim olduğunu bilmiyorsanız kim olduğu hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızdan bilgi alarak bu kişi hakkında her şey öğrenebilirsiniz. Bin dokuz yüz seksen altı tarihinde ateşe attın beni adlı şarkısı vardı. Aynı yıl içerisinde beni kaybettin adlı şarkısı da bulunmuştu. Zarifliği ile ve sakinliği ile de tanınan ünlüler tarafında eskilerden kolay unutulmayan bir isimdir.


Kamuran Akkor – Dağlar Kızı Reyhan mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir