Kalben Sonsuza Kadar

Kalben olarak ülkemizde bilinen, asıl adı Kalben Sağdıç olan bu isim sanatın çeşitli dallarında hizmetleri bulunan, ülkemizdeki önde gelen gurur kaynakları arasında yer almaktadır. Kalben Sağdıç 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. İskenderun’da doğan Kalben, hem Türk müzisyen hem söz yazarı hem de oyuncu olarak kariyerindeki hayatına devam etmektedir. Müzik ile ilgilenmeye ise 8 yaşında annesinin almış olduğu klavye ile başlamıştır. İlk kendi gitarına ise 14 yaşında sahip olmuştur. Aynı zamanda eğitim açısından da oldukça başarılı biridir. 17 yaşında burslu bir şekilde Bilkent Üniversitesi’inin Uluslararası İlişkiler bölümüne girmiş ve 2007’de mezun olmuştur. Aynı zamanda Kalben müzik hayatındaki ilk albümünü ise yine Kalben adıyla 2016’da çıkartmıştır.
Kalben Sonsuza Kadar adlı son albümünü ise 2017 senesinde çıkartmıştır. Günümüzde oldukça önemli bir ses sanatçısı olan Kalben’in çıkartmış olduğu bu albüm ile özellikle bağımsız rock tarzındaki müzik severlerin ilgisini çektiğini söyleyebilmek mümkündür. Bu albümünde yer alan beste kendisine aittir. Özellikle ilk çıkardığı Kalben adlı albümü ile de müzik piyasasında kendini tanıtmaya zaten başlamıştır. Bunu öncesinde de Sofar Sounds kapsamında evde gitarıyla vermiş olduğu konserde yayınlanan kısa bir video olan Sadece videosu ile de tanınan bir isim haline gelmiştir. Şubat 2016’da çıkarttığı Doğan Music Company etiketinin bulunduğu Kalben adlı albümü ile de piyasada daha da tanınan bir isim haline gelmiştir.
İlk çıkardığı albümünden sonra Kalben Sonsuza Kadar adlı albümünde de beklenen ilgiyi görmüştür. Hiçbir şekilde sorun oluşmadan bu albümü ile piyasada önemli bir isme geçiş yapmıştır. Kalben’in çıkartmış olduğu bu albümleri çok kısa bir sürede yayılmış ve yine kısa sürede sevilen bir isim haline gelmiştir. Özellikle genç kesimin oldukça sevdiği bir ses sanatçısı olduğunu söyleyebilmek de mümkündür.


Kalben Sonsuza Kadar mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir