Jehan Barbur Uyan

Jehan Barbur 12.04.1980 yılında Lübnan da dünyaya gelmiştir. Hem şarkıcı ve hem de şarkı yazarıdır kendisi. Jehan barbur iki yaşında iken İskenderuna göç etmişlerdir. Çocukluğu bu nedenle de İskenderun da geçmiştir. İkenderunda eğitimini tamamladı. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılında da üniversite eğitimi için Ankara şehrine gitmiştir. Jehan Barbur mezun olunca profesyonel bir şekilde müzik hayatına adım adım atmıştı. Sonrasında da İstanbul şehrine taşınmıştır. Kendisini tanıtmak için canlı müzik olan mekanlarda çalışmaya başlamıştır. Bir grup ile anlaştıktan sonra dört yıl performans gösterdi. Böylece hayran kitlesi oluşmaya başlamıştır. Evine de amatör stüdyo kurdu. Ayrıca da şarkı sözleri yazıyordur. Sonrasında Bülent Ortaçgil ile tanışmıştı.
Bülent Ortaçgil Jehan Barburun yazmış olduğu şarkı sözlerini beğendi. Bir süre boyunca ada müzik ile çalışmıştır. Jehan barbur hakkında bilgi almak için ve kim olduğu hakkında bilgi almak için bu sayfadaki yazıyı okuyun ve istediğiniz bilgileri alınız. Jehanb barbur oldukçla sevilen bir sanatçıydı. Sesi ile de çok beğeni aldı. Sesi duyulduktan sonra dizilerde de çok kez rol almıştır. Dizilerde de çok başarılı oyunculuk yapmıştır kendisi. Bu sayfada da herkes tarafından çok tanınan bir isim haline gelmiştir. İsterseniz Jehan barburun resimlerini de inceleyebilirsiniz.
Jehan Barbur uyan adlı ilk albüm çıkarmıştır. İlk albümü oldukça ses getirmiştir. Sesi piyasaya girer girmez hayran kitlesi daha da çoğalmıştır. Albümden sonra Leyla ile adlı şarkıları da olmuştur. Müzik kanallarının müzik listesinde yer almayı başarmıştır. Jehan barbur ayrıca asi dizisinde ve sır dizisinde yer almıştır. Gece sesleri dizisinde iken Özgür çevik ile düet yapmıştır. Aşkın halleri dizisinde şarkı sözlerini Jehan barbur yazmıştır.


Jehan Barbur Uyan mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir