İşte Emina Sandal’ın Boşanma İle İlgili Verdiği Detaylar

2008 yılında Mustafa Sandal ile yapmış oldukları evliliğin bir dönem çok da konuşulduğu ilişkinin, şimdi de bitmesi ile ilgili olan haberleri medya üzerinde yer alan konular arasında gelmekte. Özellikle de iki cephenin hayranları tarafından da oldukça üzüntü verici olan bu haberin detayları, Emina Sandal’ın vermiş olduğu bir röportaj sayesinde çok daha ayrıntılı bir şekilde açıklandı. Özellikle de herkes tarafından Emina Sandal’ın Mustafa Sandal’ı aldattığı ve bundan dolayı da ilişkilerinin bittiği ile ilgili düşünceler de herkes tarafından konuşulan haberler arasındaydı. Emina Sandal ise tüm olayları en iyi şekilde anlatabileceği röportaj sırasında, aşklarının bittiğini ve bundan dolayı da mecbur olarak ayrıldıklarını söyledi.

 

Özellikle de aldatma haberlerinden sonra da henüz açıklama yapmamış olan Emina Sandal’ın en son yapmış olduğu bir röportaj ile birlikte, Mustafa Sandal’ı aldatmadığını ve aşklarının bitmesinden dolayı ayrıldıklarını açıkladı. Bunun yanı sıra, aslında ayrılığın küçük bir ölüm olduğunu da sözlerinde dile getirdi. Yapılan röportaj sırasında da şu cümleleri kullandığı öğrenildi: ”İki yıl acı çektiğim halde sesimi çıkarmadım. Öyle bir an geldi ki ‘Ya kalıp hasta olacağım ya da risk alıp gideceğim’ dedim. On aydır beraber yaşamıyoruz. Mustafa evi ilk terk ettiğinde çocukların durumu kabul etmesi çok zor oldu. Kocamı aldatmadım. Ona zarar verecek hiçbir hareketim olmadı. Velayet konusunu tartışmadık bile. Çocukların yeri annenin yanıdır.” 

Ayrıldıktan sonra da aynı şekilde Türkiye’de yaşamaya devam edeceğini ve çalışıp kendi ayaklarının üzerinde duracağını sözlerine ekleyen Emina Sandal’ın Mustafa Sandal ile kısa bir zaman içerisinde ayrılacakları da medya tarafından yapılan yorumlar arasında gelmekte. Tam boşanma tarihi henüz tam olarak bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir