İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine

Sanatçı İrem Derici 21 Mart 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Jale Ediz babasının ismi ise Hulusi Dericidir. Müziğe 4 yaşında özenen İrem Derici org çalarak başlamıştır. İrem derici 5 yaşına geldiğinde anne ve babası ayrılma kararı alıp boşanmışlardır. Liseyi Işık Lisesinde okuyup mezun olmuştur. Henüz lise hayatı devam ederken 16 yaşında bir burun estetik ameliyatı geçirmiştir.16 yaşından itibaren Beyoğlu’nda kulüplerde Monopop adlı grubu ile şarkılar söylemiştir. Üniversite hayatına İstanbul’da başlayan İrem Derici Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde eğitimine devam etmiştir.
Babası reklamcı olan İrem Derici Üniversiteden mezun olduktan sonra babasının yanında 8 ay bir süre çalışmıştır. İrem Derici kendini değerlendirmek için Acun Ilıcalının yapıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Yarışmaya 2011 yılında katılan İrem Derici yarı final aşamasına kadar gelip yarı finalde elenmiştir. Melih Kibarın duyulmamış bestesi Bensiz yapamazsın şarkısı ile müzik dünyasına güzel bir giriş yapmıştır. Hemen ardından Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı adlı teklisi ile Türkiye’ye damgasını vurmuştur. Sanatçı İrem Derici 2014 tarihinde Neşet Ertaş’ın parça olan Neredesin Sen adlı şarkıya kendi tarzı ve yorumuyla yenileyerek seslendirmiştir İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısıyla 2014 yılında Türkiye’de dinlenme ve tıklanma rekorları kırarak tam anlamıyla sesini tüm Türkiye’ye duyurmuştur.
Sanatçı İrem Derici 13 Eylül 2014 tarihinde radyocu ve aranjör olan Rıza Esendemir ile dünya evine girmiştir. İrem Derici son zamanlarda zayıflamak isteyince diyetlere başlamıştır. Diyetler sonucu gereğinden fazla kilo veren ve ölüm tehlikesiyle burun buruna gelen İrem derici bu süreçte hastaneye yatırılmıştır. Son dönemler sağlık durumu iyi olan Sanatçı İrem Derici hayranlarını mutlu etmiştir.


İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir