İrem Candar– Bana Öyle Bakma

İrem Candar 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Sanatçı küçük yaşlarda müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Henüz sekiz yaşlarında iken piyano ile ilgilenmeye ve ünlü piyano virtüözü olan Elizabeth Erkul’dan müzik eğitimleri almıştır. Ardından lise eğitimi için Michel Fransız Lisesi’ne başlamıştır. Lise dönemlerin önemli hocalardan şan dersleri almış ve müzik eğitimlerine devam etmiştir.
Sanatçı aynı zaman sahne yeteneklerini arttırmak ve geliştirmek için oyunculuk dersleri almıştır. Sanatçı hayatına yenilikler katarak 2006 yılında Monopop adlı müzik grubuna katılmış ve müzik ile aktif bir şekilde uğraşmaya başlamıştır. Sanatçı İrem Candar Monopop grubu ile pek çok yerde konser vererek sahne almıştır. Sanatçı iki yıl süre ile Kemancı Rock Barda programlar yapmış ve müzik hayatına devam etmiştir. Bu süre zarfında sanatçı yavaş yavaş tanınır hale gelmiştir. Belirli süreler farklı mekanlarda çalışmış olan sanatçı albüm çalışmalarına başlamıştır. İrem Candar- Bana Öyle Bakma adlı şarkıyı ünlü sanatçı Teoman ile düet yaparak seslendirmiştir. Teoman ile birlikte yapmış olduğu düet sanatçının tanınmasını sağlamıştır. Bana Öyle Bakma İle büyük ilgi gören sanatçı İrem Candar 2011 yılında çıkış yapmaya başlamıştır. Sonrasında sanatçı Teoman ile birlikte açık hava konserlerinde düetler yapmıştır. Sanatçı yeteneklerini sadece ses sanatçılığı ile sınırlamayarak NR1 TV’de sunuculuk yapmıştır. Ardından Elma TV’de sunuculuk yapmış ve kariyerine devam etmiştir. Bu süre zarfında müzik hayatını da devam ettirmiştir.
2012 yılında İskender Paydaş’ın Zamansız Şarkılar adlı albümünden Kar Beyazdır Ölüm şarkısını yorumlamıştır. Sanatçının yeni çıkacak albümünde yer alan Yoldan Geçen Adam şarkısı Behzat Ç adlı dizisinde kullanılmıştır. Behzat Ç dizisinde kullanılan bu şarkı filmi izleyen ve takip eden kişiler tarafından çok beğenilmiştir.


İrem Candar– Bana Öyle Bakma mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir