İdo Tatlıses – Sen

İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İdo Tatlıses’in oldukça beğenilen şakılara imza attığı son dönemlerde görülmeye başlamıştır. Babasının müzik tarzından oldukça farklı olarak yeni parçaları pop müziğine kavuşturan İdo Tatlıses’in yeni şarkıları da ardı arkası kesilmeden gelmeye başlamıştır. Aynı şekilde video klipleri de çekilen parçaların sosyal medya üzerinden de takip edildiği söylenebilecektir. Ayrıca İdo Tatlıses’in yeni şarkılarının daha kolay bir şekilde takip edilebilmesi adına, sosyal medya üzerinden takip edilebileceği gibi, müzik platformları üzerinden de İdo Tatlıses’in hesap takibi yapılabilecektir. Bu sayede en yeni çıkan şarkılardan herkesten önce haberdar olabilmek mümkün olabilecektir. Bunun yanı sıra, müziklerin de çok rahat ve kolay bir şekilde güvenle indirilebileceği söylenebilir.

Son dönemlerde yapmış olduğu şarkıların yanı sıra özel hayatı ile de oldukça konuşulmaya başlanan İdo Tatlıses’in gündem içerisinde yer aldığı görülmektedir. Yaptığı şarkılar ile yeniden tanınmaya başlayan Tatlıses’in daha yeni şarkılarının da hayranları tarafından beklendiği görülebilecektir. Youtube üzerinden yayınlanan parçanın, 78 milyon gibi yüksek bir tıklanma sayısına erişmiş olduğu söylenmelidir. Oldukça beğenilen şarkının video üzerinde yer alan yorumlar ve beğeniler ile de rahatlıkla görülebileceği bilinmelidir. Aynı şekilde yapılan yorumlar da buna bağlı olarak oldukça olumlu şekilde karşımıza çıkar.

Youtube üzerinden yayınlanan şarkının, diğer müzik siteleri içerisinde de yer aldığı görülecektir. Bunun yanı sıra parçanın söz yazarı ve müzik yapımcısı da merak edilmektedir. En iyi müzikleri yayınlayan Netd Müzik tarafından Sen isimli parçanın da yayınlanmış olduğu söylenebilir. Sözlerin İdo Tatlıses’e ait olduğu, müziğin ise Galip Öztürk tarafından yapıldığı bilinir. Ayrıca şarkı düzenlemesi de Osman Çetin’e aittir. Klibin yönetmenliğinde de Hasan Kuyucu’nun imzası yer almaktadır diyebiliriz.


İdo Tatlıses – Sen mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir