Hülya Avşar Youtuber oluyor

Son günlerde özellikle de yeni çıkaracağı sinema filmi hakkında çok konuşulan ve çok yorum yapılan Hülya Avşar’ın pek fazla boş durmadığı da görülüyor. Yeni haberlerini magazin üzerinden ve sosyal medyası üzerinden takip etmeye alışık olduğumuz Hülya Avşar’ın yeni projeler ile birlikte gündeme geldiği de görülmekte. Önceki haberler içerisinde yer alan ve beyazperdede bir film yapacağı ile ilgili olan haberlerin üzerinde pek fazla yazılıp çizilmişti. ‘’Selfi’’ ismini verdiği sinema filmi hakkında genel pek fazla bilgi olmadığı da görüldü. Yeni çıkacak olan film ile ilgili pek fazla detay vermeyen Hülya Avşar’ın şimdi de kendi Youtube kanalını açacağı ve TV formatında kullanacağı ile ilgili haberler yayılmaya başladı.

Özellikle de bir dönem yapmış olduğu sunuculuğu ile ekranlara gelen ve filmlerde de çoğu zaman rol alan Hülya Avşar’ın en son sunuculuğunun yanı sıra Yetenek Sizsiniz Türkiye üzerinden de jüriliği görülmüştü. Bir dönem yaptığı Kaya Çilingiroğlu ile evliliği ile de gündeme gelen Avşar kızının, kızı ile haberleri de hala gündemde paylaşılmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra şimdi de Youtube üzerinden bir kanal açacağı haberi de özellikle de hayranları tarafından oldukça sevindirici bir haber olarak görülmüştü. Kanal ile ilgili edinilen bilgiler içerisinde, kanalın TV gibi kullanılacağı söylendi. Tam olarak hangi içerikler ile kanalın karşısında hayranları ile buluşacağı da henüz bilinmemekte.

 

Bir dönem boş kalan ve pek fazla tv karşısına geçmeyen Hülya Avşar’ın yeni projeler üzerine hazırlıklar yapmış olduğu da yeni öğrenildi. Kendi sosyal medya hesabı üzerinden de planlarını paylaşan ve günlük olarak kendi halini de paylaşan Avşar kızının, Youtube üzerinden yapacağı kanalı da beklenmekte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir