Hülya Avşar En Kötü Zamanlarını Geçiriyor Olabilir!

Magazin ve şov dünyasının önde gelen isimlerinden Hülya Avşar, yıllarca Türk Sineması’nda çeşitli filmlerde rol aldı. Bir süre şarkıcılık da yapan Hülya Avşar, ardından sunuculuğa yönelmiş ve programına davet ettiği ünlülerle dobra bir sohbet içine girerek bir hayli başarılı olmuştu. Son dönemde kendisinin yazıp, yönetip, yapımcılığını üstlendiği otobiyografik filmi ‘Selfie’yi tanıtan Hülya Avşar, film için hiçbir masraftan kaçınmamıştı. Filmden gelen haberler ise pek de iç açıcı değil.

Avşar, öncelikle tek bir el kamerasıyla çektiği filmin gişe haberleriyle sarsıldı. 27 Nisan’da vizyona giren film tüm Türkiye’de 80 salonda gösterime girdi. Fakat ilk 3 günde sadece 1.300 kişi tarafından izlenen film için 1.5 yıl uğraşan Hülya Avşar’a kötü haberler arka arkaya gelmeye başladı. Sinema salonları, film izleyici çekemediği için filmi gösterimden kaldırmaya başladı. Şu an film sadece 4 salonda vizyonda kalabildi. Filmin 10 günlük çektiği izleyici sayısı 2.440 kişide kaldı. Şu an bir film izlemek için ödenilen miktarın 27.5 TL olduğu İstinyePark’ta Avşar’ın filmi Selfie sadece 10 TL’ye izlenebiliyor. Şu sıralar filmi bir televizyon kanalına satıp zararını kurtarmaya çalışan Hülya Avşar en kötü zamanlarını geçiriyor olabilir çünkü Avşar’a bir kötü haber de kendi çalıştığı kanal Star TV’den geldi.

Kanal, reytinglerde bir hayli gerilerde kalan Avşar’ın programı ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ isimli programı yayından kaldırma kararı aldı. Son konuğu Hande Ataizi olan şov programına da son verilen Hülya Avşar, üst üste gelen bu haberlerle hayli sert bir düşüş yaşamış oldu. Bir süre ortalıklarda görülmesi pek de beklenmeyen Hülya Avşar’ın filmiyle ilgili bir açıklama yapmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir