Heijan ve Muti Youtube’da 100 Milyon İzlenmeyi Geçti

Yansın Geceler şarkısıyla 7’den 70’e herkesin diline dolanan Heijan ve Muti kankalar, Youtube’da 100 milyon izlenme sayısını geçerek bir çok ünlünün yakalayamadığı başarıyı yakaladı. Yansın Geceler şarkısından önce “Abi Dızo Bremın” şarkısıyla 40 milyon izlenme sayısına ulaşan ikili, bu sefer 100 milyon rakamını geçti.

Yakaladıkları şöhret sonrasında Kıbrıs başta olmak üzere bir çok yerde konser veren ikili şöhret basamaklarını bir bir çıkıyor. Kürt kökenli oldukları için Doğu yöresinden de bir çok kişinin idolü olan ikili, beyaz Türkler tarafından da oldukça beğenilmektedir.

HEİJAN DOĞAN TARDA KİMDİR?
Hangi tarihte doğduğu bilinmemesine karşın Heijan aslen Vanlıdır. Gerçek ismi Doğan Tarda olan Heijan lise eğitimini Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimine ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde devam etmektedir. Heijan boyu 1.70 kilosu ise 57’dir. Semt çocuğu olarak nitelendirilen Doğan Tarda çok kısa sürede şöhreti dünyanın en çok ziyaret edilen Youtube sayesinde yakalamıştır.

Heijan feat Muti – Yansın Geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir