Harika Avcı Sürünüyorum

Harika Avcı 26.06.1965 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Annesinin ismi Sabriyedir. Harika Avcı ilk okulu okudu. Ancak orta okulu bırakmak zorunda kaldı. On bir yaşında iken tütün fabrikasında ailesiyle çalışıyordu. Annesi ile çarşıda geçerken ünlü Ahmet Gül ile tanışmışlardır. Ahmet Gül reklam şirket sahibi olmaktadır. Ahmet Gül Harika Avcıyı çok beğenir ve yolunu keser der ki şirketinin sekreterim ol der. Harika Avcı da kabul eder. Daha sonra Harika Avcı Ahmet Beyin arkadaşı gazinocu Nuri bey ile tanışır. Harika Avcı kabul eder ve tabelada ismi çıkar.
Harika Avcının o yıllarda çok fazla sevgilileri olmuştur. Harika Avcının ilk sevgilisi Ahmet Özhandır. Ayrıldıktan sonra yine zengin sevgilileri olmuştur. Sizlere Harika Avcının sevgililerinden bazılarını yazalım. Futbolcu Rıdvan dilmen Aydan sora Reha süren Sezer inanoplu Cem özer ve Mustafa Çağlardır. Sizler için bazı isimleri yazdık. Harika Avcı 1980 tarihlerinde sinemalarda çok duyulan ve izlenen isimdir. Aynı zamanda da on altı tane de albümü vardır. Albüm prodüktörlüğünü Atill alpsakarya olmuştur. Harika Avcı iki bin dokuz tarihinde menejeri İbrahim öztürk ile evlenmiştir. Harika Avcının yer aldığı filmlerin bazılarını yazalım. Gizli aşk öyle bir kadın ki alışırım temas sıcak yasak acı dünya vahşi aşk ve iyi aile çocuğudur.
Şimdi de Harika avcının albümlerinin bazılarını yazmaya devam edelim. Alışırım aşkımız bir uçurum canım gibisin deliyim hayalimdeki kolay değil ayna sen delimisin işte yine ve son olarak da sürünüyorumdur. Harika Avcı sürünüyorum remik versiyonunu da çıkarmıştır. Çok popüler olan sürünüyorum şarkısı çok tutmuştur. Harika Avcı hakkında bilmediklerinizi öğrenmek için ve Harika Avcının kim olduğu hakkında bilgi almak için bu sayfadaki yazıyı okuyunuz.


Harika Avcı Sürünüyorum mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir