Hande Yener’den Biz Ateşli Bir Çiftiz İddiası

Hande Yener’in yaklaşık olarak 2015 yılında aşk kaçamakları çok konuşulmuş ve o yıllarda aşk yaşamaya başlamış olduğu 33 yaşındaki mankenlik işiyle uğraşan Ümit Cem Şenol ile tanışmıştı. Fakat birliktelikleri bu üç sene içerisinde aşklarından çok ayrılıklarıyla gündeme gelerek konuşulmaya başlandı. Hande Yener’in açıklamaları sırasında benim hızıma kimsenin yetişemeyeceğini bilmeniz gerekiyor arkadaşlar çünkü biz ateşli bir çift olarak ihtiyarlamış çiftlerden değiliz ve olmadığımızı göstermeye devam ediyoruz dedi.

Hande Yener bu aralar özellikle son bir iki ay içerisinde iki kez ayrılık tartışıp barışan ve kendisinden on iki yaş küçük sevgilisi olan manken Cem Ümit Şenol hakkında bilinmeyenleri konuşarak tüm meraklı soruları gidermeye çalıştığı belirtildi. Hande Yener her zaman olduğu gibi konserden konsefere festivalden festivale gittiği için en son Antalya’daki Myfest 2018 festivali kapsamında sahnelere çıkarak kendini resmen ispat etmeye çalışmıştır. Tabi bu arada magazin habercileri peşini bırakmadığı için Hande Yener’i yakaladıkları bu festival öncesi bir kaç soru sorarak akıllardaki sorulara yanıt bulmak istediler. Manken sevgilisi Ümit Cem Şenol hakkında soru soranlara özel olarak benim yada sevgilimin hızına yetişemezsiniz, bu yüzden boşa kürek çekmeyin. Biz dışardan bakıldığı zaman emekli bir çifte mi benziyoruz anlamıyorum ama biz ateşli bir çift olarak heyecanı ve adrenalini birlikte yaşamayı tercih ediyoruz.

Bizim ilişkimizde kesinlikle adrenalin ve macera dolu dizgin olduğu için zaten benim de enerjik bir kadın olduğumu göz önünde bulundurursak eğer her şeyi geride bırakarak bir anlık alınmış kötü kararlar sonrasında hepsi geçti bitti gitti ve barışarak bunu kutlamaya devam ettiğimizi belirtmek isteriz. Sonuçta ben seviyorum o ise özlüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir