Hande Yener – Aşkın Ateşi

Ünlü Şarkıcı Hande Yener  Oğluna Ev Satın Aldı

Son dönemde Demet Akalın’la girdiği  tartışmalarla haber olan Hande Yener, bu sefer oğluna aldığı dudak uçuklatan hediyeyle gündemi salladı. Oğlunun 28. doğum günü için sürpriz bir hediye alan sanatçı, doğum günü kutlamasının ardından çıkışta basın mensuplarına hediyenin ne olduğunu açıkladı. Ünlü şarkıcının oğluna aldığı hediye bir evdi!

 

 

Gündemden düşmeyen polemiklere imza atan ünlü şarkıcı Hande Yener, oğluna doğum günü için ev hediye etti. 28 yaşına giren oğlu için kesenin ağzını açarak ev satın alan Yener, fiyat soran basın mensuplarına ise ”Hediye fiyatı söylenmez, böyle şeylerin fiyatını söylemek bana çok itici geliyor, lütfen fiyat sormayın.” açıklamasında bulundu. Son dönemde Demet Akalın ‘la girdiği polemiklerin yanı sıra, kliplerinde Amerikalı şarkıcılara özendiği iddialarıyla gündeme gelen Hande Yener bu sefer farklı bir şekilde gündeme girdi. Oğlunun doğum günüyle ilgili ”Bugün oğlumun doğum gününü kutluyoruz. Onun doğumunu dün gibi hatırlıyorum. Ne hediye aldığıma gelince güzel bir hediye aldığımı söyleyebilirim. Ona ev aldım.” açıklamasını yaptı.

Gazetecilerden birinin Demet Akalın’la arasında geçen görgüsüz polemiğine yönelik soruları cevapsız bırakan Hande Yener, ” Bu tür polemiklere gerek yok, ben elimden geleni en güzel şekilde yapmaya gayret ediyorum. Demet Akalın ya da başkası hakkında konuşmak istemiyorum. ” diyerek yeni bir polemik başlatmak istemediğini belirtti. Her ne kadar Hande Yener polemikten kaçınmaya çalışsa da, geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe ‘nin son albümünde yine Demet Akalın’la sorun yaşamıştı. Araları iyi olmayan ikili, Yıldız Tilbe ‘nin albümünde aynı CD ‘de buluşmak istemeyince, yapımcı 2 farklı CD ‘den oluşan albümde Cd ‘lerden birine Demet Akalın ‘ı diğerine de Hande Yener ‘i koymuştu.  Bu olay Sanat camiasında uzun süre gündemi meşgul etmişti.


Hande Yener – Aşkın Ateşi mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir