Hande Ünsal ‘Daha İyi’ Dedi!

Güzel şarkıcı Hande Ünsal kısa bir süre önce ‘Daha İyi’ isimli yeni şarkısını ve klibini yayınlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı! En son altı ay önce ‘Nerdesin?’ isimli yeni klibi ile adından bahsettiren güzel şarkıcı yeni şarkısı ve klibi ile oldukça iddialı bir geri dönüş yaparak gündeme bomba gibi düştü!

Söz ve müziğini kendisi üstlenen Hande Ünsal, şarkısı ile herkesten tam not almayı başardı. Düzenlemesini Serkan Balkan’ın yaptığı şarkının klip yönetmenliğini ise Onur Sarsıcı üstlendi. Güzel şarkıcı yeni klibi ve şarkısı ile kısa bir süre içerisinde yüz binlerce izlenme sayısına ulaştı!

“Bu şarkının bendeki yeri çok özel”

Güzel şarkıcı yeni şarkısını ve klibini yayınladıktan kısa bir süre sonra ise bir açıklama yaparak şarkının önemini vurguladı: “Ve beklenen gün geldi ? Yeni Şarkım ‘’ DAHA İYİ ‘’ artık sizlere emanet .

Umarım çok çok seversiniz. Bu şarkının bendeki yeri çok özel ; çünkü şarkının her kelimesini yaşayıp yazdım . Klipte göreceğiniz kişiler ve canlandırdığımız her sahne ,  şarkıyı yazdığım süreçte yaşadığım bir günün birebir aynısı ❤  Yorumlarınız benim için çok kıymetli , hepsini tek tek okuyacağım. Dilerim bu şarkı benimle aynı duyguyu paylaşan herkese DAHA İYİ hissettirir.”

HANDE ÜNSAL – DAHA İYİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir