Haluk Levent’in 1 Mayıs Kutlaması

Anadolu Rock müzik alanında çok sevilen isimlerden olan Haluk Levent’in her zaman yapmış olduğu yardımlar ile de adından söz ettirdiği ve tüm ülkede çok sevildiği bilinmektedir. Sosyal medya hesabı üzerinden de yaptığı yardımlara kayıtsız kalmadığı, bundan dolayı da hayranlarının onu daha çok sevmeye başladığı net bir şekilde görülüyor. Her zaman sesi ile gündeme gelmeyi başaran Levent’in son dönemlerde de yapmış olduğu yardımlar ile herkes tarafından çokça sevildiği görülmekte. Yaklaşan 1 Mayıs’tan dolayı da Haluk Levent’in her zaman işçinin hakkını savunduğu ve her zaman doğrudan yana olduğu biliniyor. Bu sene de Haluk Levent’in 1 Mayıs’ta Zonguldak maden işçileri ile 1 Mayıs’ı kutlayacağı öğrenildi. Ayrıca oldukça sosyal bir şekilde kullandığı sosyal medya hesabı olan Twitter üzerinden de bu paylaşım ile herkesi bilgilendirdi.

Haluk Levent’in kendi Twitter’ı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ise şu şekilde: ‘’ 1 Mayıs’ı Zonguldak’ta madenci ve aileleriyle birlikte kutlayacağız. Herkesi bekliyoruz.’’ Haluk Levent’in bu paylaşımından sonra da sevgi sözcükleri hayranları tarafından engellenemedi. Herkesin Haluk Levent’i ne kadar çok sevdiğini de yorumları ile dile getirdi. Bunun yanı sıra 1 Mayıs’ta madenciler ile geçireceği işçi hakları gününü kutlamaya gidecek olan hayranlarının da oldukça mutlu olduğu görüldü.

Haluk Levent’in pek çok şehirde de ücretsiz şekilde yaptığı konserler bilinmektedir. Farklı şehirlerde düzenlemiş olduğu halk konserleri ile de hayranlarına unutulmaz geceler yaşattığı görülüyor. Ayrıca Haluk Levent’in yeni albümü hakkında da henüz bir bilgi olmasa da hayranları tarafından yeni albüm istekleri bulunuyor. Konserlerini devam ettiren Haluk Levent’in en son sosyal medyası üzerinden vermiş olduğu bu haber de herkesi oldukça sevindirmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir