Hakan Kahraman feat. Yusuf Güney – Aşkın Adı

Çok kısa bir zaman önce parlayan ve pop müzik alanında da çıkış yapan Hakan Kahraman, pop müziğin sevilen ismi Yusuf Güney ile bir şarkı oluşturdu. 2014 yılında da şarkıları pek çok müzik platformu üzerinden dinlenen Hakan Kahraman’ın en son çıkardığı şarkısı da Aşkın Adı ismi ile birlikte yeniden müzik platformları üzerinden yayınlanmaya başladı. Tekli çalışma olan bu şarkının hareketli bir içeriğe sahip olması da, yaza damgasını vuracak parçalar içerisinde olacak gibi duruyor.

Özellikle de en çok sevilen Youtube üzerinden yayınlanan parçanın 2 milyonun üzerinde tıklanmış olması, şarkının sevildiğini göstermektedir. Yine aynı şekilde parça için yapılan yorumların da, iki ünlü pop şarkıcısının hayranları tarafından tam not aldığını göstermekte. Şarkının çok kısa bir zaman önce Youtube üzerinden Netd müzik tarafınca paylaşıldığı görülebilmektedir. Parçanın 24 Nisan tarihinde de yayınlanmaya başladığı söylenebilecektir. Tekli bir çalışma olan parçanın, Yusuf Güney hayranlarınca da oldukça beğenildiği görülür. Ayrıca Yusuf Güney’in çok uzun zamandır yeni bir şarkı paylaşması beklenmekteydi. Özellikle de sosyal medya üzerinden hayranlarının yeni şarkı beklediği belirtilmekteydi. Bunun üzerine Hakan Kahraman ile birlikte yaptığı tekli parçanın kısa bir zaman sonra çıkacağı haberini de vermişlerdi.

Şarkının özelliklerine bakıldığında da söz ve müziğin başarılı pop şarkıcısı olan Hakan Kahraman’a ait olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra şarkının düzenlemesi de Mehmethan Dişbudak tarafından yapılmıştır. Video klibe sahip olan şarkının düzenlemesini de Fatih Ahmet Kaya yapmıştır. Şarkının daha çok yeni olması ve önümüzdeki günlerde hemen hemen her yerde daha kolay bir şekilde paylaşılacağı şimdilik alınan bilgiler arasında yer almaktadır. Ayrıca ikilinin konserleri de beklenen haberler arasında yerini alıyor.


Hakan Kahraman feat. Yusuf Güney – Aşkın Adı mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir