Hadise Aşk Kaç Beden Giyer

Bin dokuz yüz seksen beş tarihinde Belçika da doğmuştur. Şarkı söylemeyi ve ata binmeyi çok seviyordu. Hem ekonomi hem de çağdaş diller eğitimi almıştır. Büyük tutkusu müziktir. Ailesi de Hadiseye destek olmuştur müzik konusunda. İki bin üç tarihinde Belçika da popstar yarışmasına katılmıştır. Birinci olamamıştı ama dikkat çeken isim olmuştu. Brems şirketi Hadiseye sözleşme teklifi yaptı. Daha sonra Hadise kayıt için stüdyoya gitmiştir. Hadisenin yapmak istediği müzik poptur. Beğendiği şarkıcı isimleri christina aguilera ve Beyonce beğeniyordur. Hayali ise Tima Turer ile tanışmaktır. Ülkemizde ise Tarkanın hayranıdır. Hadise beş dil biliyor. Bunlar almanca fransızca Türkçe ingilizce ve flamanca bilmektedir.
Boş zamanlarında bile müzik ile uğraşıyordur. Yani boş zamanlarında beste yapıyor ve söz yazıyordur. Spor olarak da jimnastik yapmaktadır. Şarkılarını hep üç farklı versiyonda yapmaktaydı. Hadisenin ilk şarkısın stir me up idi. İki bin dokuz tarihinde eurovision yarışmasına düm tek tek şarkısı ile katılmıştır. Ardından kahraman adlı bir albüm çıkarmıştır. İki bin dokuz yılında balkanların en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.
İkinci albümü ise Hadise aşk kaç beden giyer adlı şarkı çıkardı. Şarkının klibini ablası üstlenmiştir. Aşk kaç beden giyer şarkısı çok beğenildiği için uzun süre boyunca müzik listelerinde hep bir numaraydı. İnternette ise rekor kırmıştır. Bu sırada Hadise sözü yazıyordu. Ayrıca müzik konusunda kıendini de geliştiriyordu. Hadise hakkında ve Hadisenin kim olduğu konusunda bilgiler alabileceksiniz. Bu sitedeki yazılar tarafından merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca ünlü pop sanatçısı uzun yıllardır O Ses Türkiye programında çalışmaktadır. Yeniliklere her zaman açık olan sanatçı daimi olarak yanındaki ekip arkadaşlarını her zaman ailesinden seçmektedir.


Hadise Aşk Kaç Beden Giyer mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir