Günce Koral Hayat Aşktan Geçer

Ünlü pop yorumcusu Günce Koral on iki ağustos bin dokuz yüz yetmiş yedi tarihinde Ankara şehrinde doğdu. Eğitimini ise Mimar Sinan üniversitesinde ve devlet konservatuvarında bitirmiştir. Burcu ise Aslandır. Günce Koral hem elektronik ve hem de pop müzik sanatçısı olan bir bayandır. İlk albümünün adı bu aşk değil ki olmuştur. Tarihi ise iki bin üç yılında piyasada çıkmıştır. Albümünde geceni al şarkısı ile insanlar büyük beğenisini kazanmıştır. Hatta kendi albümünün prodüktörlüğünü yapmıştır. Aynı zaman da albümün içerisinde eski Sezen Aksu klasiği de bulunmaktadır. Fatih Erkoç ile birlikte güllerim soldu adlı şarkının yorumunu düetle birlikte söylediler.
Ayrıca Günce Koral biliyordum adlı şarkısı da çok duygu yüklüydü. İki bin on altı yılında eurovision yarışmasında severim adlı şarkı ile ülkemizi temsil etmiştir. İki bin sekiz tarihinde üçüncü albüm çıkardı. Albümün adı da su olmaktadır. Bu albümün sözleri ise isra gülümserdi. Sonrasında Günce Koral evlilik yaptı. Çocuğu dünyaya geldi.
Günce Koral hayat aşktan geçer albümü ile dördüncü kez piyasaya çıkardı. Hayat aşktan geçer albümü iki bin on iki tarihinde çıktı. Hayat aşktan geçer albümü içinde belki bir gün dönersin şarkısının eşi ile düet yaptı. Günce Koralın albümlerini yazalım. İki bin üç yılında bu aşk değil iki bin altı yılında su iki bin on iki yılında hayat aşktan geçer. Günce Koralın tüm yaptığı albümler çok başarılı geçmiştir. Günce Koral hayat aşktan geçer albümü insanları büyüledi ve duygu yüklü olduğundan dolayı da çok tercih edilen şarkı olmuştur. Günce Koral hem sesi ile hem de çok profesyonel pop yorumcusu olmaktadır. Müzik konusunda bir çok başarılara imza atmış ve başarılara doğru yol almıştır.


Günce Koral Hayat Aşktan Geçer mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir