Gülşen Of Of

Ünlü sanatçı Gülşen yirmi dokuz mayıs bin dokuz yüz yetmiş altı tarihinde İstanbulda dünyaya gelmiştir. Ama aslen Ordulu olmaktadır. Gülşen altı yaşındayken müziğe ilgisi başladı. O yaşlarda müziğe olan yeteneği keşfedilmiştir. Gülşen on altı yaşındayken ilk bestesini yapmıştır. Lise öğretimini Şehremini lisesinde üniversiteyi ise İstanbul Teknik üniversitesinde Türk müziği bölümünü okuyarak bitirdi. Ama bu bölümü iki yıl okudu. Konservatuvar okurken aynı zaman da İstanbul da klüplerde de çalışıyordu. Lise eğitiminde iken dövüş sporları ile de ilgiliydi. Bu sayede Gülşen siyah kuşakçı idi. İstanbul klüplerde sahne alınca ümlüler tarafından beğenildi ve albüm teklifi gelmiştir.
Gülşen bin dokuz yüz doksan altı tarihinde be adam albümü çıkarmıştır. Piyasaya çıktıktan sonjra iyi bir çıkış yakalamıştı. Albüm çıkartmaya üç yıl ara verdi. Daha sonraki yılda erkeksen albümü çıkardı. İki bin iki tarihinde de şimdi adlı albüm çıkarmıştır. Ama istediği gibi ilgi göremedi. İki bin altı tarihinde Erol köse sonrasında da Reha Muhtar ile birlikte olmuştur. İki bin on üç tarihinde iken beni durdursan mı adlı albümü vardır. O yıllarda yatçaz kalkçaz ordayım adlı şarkısı ile müzik listelerinde hep birinci olmuştu.
İki bin dört yılında istediği gibi bir albüm çıkardı ve albümde çok ilgi görmüştür. Hem de yeni albüm ile yeni imaj yapmıştı. Gülşen of of albümü ile hızla yükselmişti. Hem de kısa sürede de müzik piyasasında en çok aranan sanatçılardan birisiydi. Gülşen iki bin altı tarihinde iken yurtta aşk cihanda aşk adlı albüm ile ismini çok sağlam oturtmuştu. Bu albümün ardından da ama bir farkla adlı bir albüm daha çıkarmıştı. Müzik çalışmaları hep kalıcıydı ve visminden de çok söz ettiriyordu. Gülşen aynı zaman da Ebru sanatına da çok ilgisi vardı. Gülşenin özel hayatı da çok hareketli geçiyordu.


Gülşen Of Of mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir