Gözde Kocaoğlu’nn Bebeği

Oyunculuğu ile de bilinen ve özellikle de oyunculuk alanında çok sevilen ünlü oyuncular arasında Gözde Kocaoğlu’da yer almaktadır. Son dönemlerde çıkan evlilik haberlerinden sonra da şimdi bebek haberleri, hayranları da oldukça sevindirmiş durumda. 2015 yılında evlilik haberlerini aldığımız güzel oyuncunun, abisi tarafından tanındığı da bilinmektedir. Abisi olan Rıza Kocaoğlu ile oyunculuk dünyasına adım atan Kocaoğlu’nun 2015 yılında güzel bir düğün ile dünyaevine girdiği haberleri yapılmıştı. Demir Yağmur ile aşk yaşayan ve evlilikleri ile ilişkilerini devam ettiren çiftin şimdi de bebek haberleri gündemde yer alan haberler arasında gelmekte.

İkilinin 2015 yılından beri evli oldukları bilinen olaylar içerisinde yer almaktaydı. Ayrıca ikilinin düğününe en yakın arkadaşları içerisinde olan Hazal Kaya n’nın da katıldığı haberleri verilmişti. Evlilikten sonra da son birkaç aydır konuşulan hamile dedikoduları ile, şimdi de bebeğin doğduğu haberi Gözde Kocaoğlu’nun kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı. Kızlarının olduğunu ve isminin de Naz olduğu, alınan haberler içerisinde yer almakta. Aynı zamanda Kocaoğlu’nun paylaşmış olduğu fotoğrafların altına da kendi düşüncelerini ve duygularını eklediği görülüyor. Paylaşmış olduğu fotoğrafın altına da şunları yazmış olduğu görülmekte:

‘’Kızımız geldi
Bizi yeniledi “biz” artık #gözdemiercan ız.
Hoş geldin kızım. Ne güzel geldin.
Sevgilim Demir; bir an bile elimi bırakmadığın, gözünü gözümden ayırmadığın, hep bana inandığın , hep destek olduğun, güzel yüreğin için sana minnettarım. Güzel ailem varlığınız bana hediye.’’

Bu satırlardan sonra da, özellikle de hayranları tarafından yapılan iyi dilek yorumları da gözlerden kaçmadı. Aynı şekilde mutlu bir aile tablosu çizdikleri de yine yapılan yorumlar arasında geldi. İkilinin yeni bebeklerinin de ismi gibi Nazlı olacağı haberleri daha şimdiden verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir