Gönül Yazar – Forever

Ünlü Gönül Yazar on iki ağustos bin dokuz yüz otuz altı tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Babası Erzincanlı annesi ise Yugoslav göçmenidir. Gönül Yazar altı yaşında iken annesi ve babası boşanmıştır. On beş yaşında sanat hayatına girdi. On beş yaşında Ege ses kraliçesi yarışmasına katıldı ve kazandı. Ardından da Ankara radyosuna girdi. Bin dokuz yüz altmış tarihinde taş bebek adlı filmde yer aldı. Bu filmde başrol oynadı. Bin dokuz yüz altmış beş tarihinde kelebeğim adlı albüm çıkardı.
Karaca tiyatrosunda sahne aldı. Sensiz saadet neymiş adlı besteyi seslendirdi ve altın plak kazandı. Bin dokuz yüz seksen dokuz tarihinde gönülden gönüllere adlı çıkardığın albüm çok beğenildi. Sanat hayatı boyunca hem filmleri ve hem de albümleri çok beğenildi. Ntv kanalında 10 kadın isimli programda da yer almıştır. Bin dokuz yüz doksan üç tarihinde sevmek istiyorum albümü çıktı. Gönül Yazar hayatı boyunca tam yedi kez evlilik yapmıştır. Gönül Yazarın yer aldığı filmlerin bazılarını yazalım. Tanık vurgun ölüme giden yol kara gözlüm efkarlanma fakir bir kız sevdim kanlı mezar mezarını hazırla dudaktan kalbe bilen kazanıyor cımbız Ali kelepçeli aşk ateşli kan taş bebek bir bahar akşamı bir gecelik gelin sahte sevgili köye giden gelin yalancının mumu kocamın nişanlısı namus kanla yazılır.
Gönül Yazar forever albümü de en son çıkardığı ve müzik listelerini sallamıştı. İki bin on yılında forever çok dinleniyordu ve seviliyordu. Ara, sıra hala insanlar Gönül yazarın forever albümünğ dinler. Gönül Yazar iki bin on tarihinden sonra başka bir albüm çıkarmadı. O yıldan sonra müzik dünyasına ara vermiştir. Gönül Yazar bu şarkısı ile listelerde hep ön sıralarda yer almayı başarıyordu.


Gönül Yazar – Forever mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir