Gökhan Keser – Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti

Genel olarak oyunculuğu ile sevilen ve oyunculuğu ile parlayan Gökhan Keser’in yapmış olduğu pop müzik alanındaki şarkılarının da oldukça sevilerek dinlendiği görülebilecektir. Parçalarının farklı müzik ritimleri ile birleşmiş olması da Gökhan Keser’in oldukça beğenilen bir şarkıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok şarkısı ile de gündeme gelmeyi başaran Gökhan Keser’in konserleri de buna bağlı olarak artarak devam etmektedir. Farklı albümleri ile birlikte konserlerini oluşturması da hayranları tarafından oldukça beğenilmesine yardımcı olmaktadır. Şimdi de en son çıkardığı Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti şarkısı da pek çok müzik platformu üzerinden yayınlanmıştır.

Müzik platformları üzerinden çok daha kolay bir şekilde dinleyiciler ile buluşan parçaların içerisinde Gökhan Keser’in en son çıkardığı şarkısı da yayınlanmıştır. Bununla birlikte parçanın Youtube üzerinde yayınlandığı ve çokça beğenildiği de bilinmektedir. Müzik platformu üzerinden yayınlanan parçanın yorumlar içerisinde oldukça beğenilmesi de hayranlarının tam beğeneceği tarzda bir şarkı çıkardığını göstermektedir. Ayrıca parçanın en çok sevilen müzikleri ve parçaları bir arada toplayan Netd Müzik tarafından paylaşıldığı görülmektedir. 2 milyona yakın dinleyiciyle buluşan parçanın da oldukça sevildiği görülebilecektir.

Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti adını verdiği şarkının Youtube üzerinden kolay bir şekilde dinlenebileceği gibi, farklı müzik platformlarından da indirilip dinlenebilecektir. İndirme seçeneğine sahip olması da şarkının internetsiz olan ortamlarda da kolay bir şekilde dinlenebilmesine yardımcı olacaktır. Şarkının söz yazarı olarak da Şeydağ Tatlıkazan olarak görülmektedir. Müzik de Gökçer Turan’a aittir. Şarkının düzenlemesinin Birkan şener ile birlikte Gökçer Turan tarafından yapıldığı bilinmektedir. Ayrıca yine klip yönetmenliği olarak da Gökhan Keser ile birlikte Burak Kılıçkaya’nın klipte imzası olduğu bilinmektedir diyebiliriz.


Gökhan Keser – Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir