Gökhan Keser – En Kötü Günümüz Böyle Olsun

Ünlü sanatçı Gökhan Keser 9 Eylül 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen Rize Pazarlı olan sanatçı çocukluğu doğduğu İzmir’de geçmiştir. 14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyeri ile çok önemli noktalara gelmiştir. 2004 yılında katılmış olduğu yarışma da birinci seçilerek Ege Kralı unvanını elde etmiştir. Ardından 2005 yılında Best model of Turkey adlı yarışma da 2. Olmuştur. Hobi olarak başladığı bu yolda birçok önemli işler başarmıştır. Ardından film ve dizi teklifleri alan sanatçı Selena isimli dizide uzun süreler başrol oynamıştır.
Dizi de aldığı rolün dışında müzik ile de ilgilenen sanatçı 2011 yılında Sıla GEnçoğlu ile Hadi Ordan adlı şarkı da şarkıcı ile birlikte düet yaparak profesyonel olarak ilk adımını atmıştır. Bu şarkı ile başarılar elde eden ünlü sanatçı ardından kendi albüm çalışmalarına da hız vermiştir. Albüm çalışmalarında Sıla Gençoğlu sanatçıya yine büyük yardımlar da bulunmuştur. Kendi adını taşıyan albümü ocak 2012 yılında müzik şirketlerinde yer almaya başlayan sanatçı çıkış şarkısı En kötü günümüz böyle olsun olarak yer almış ve bu şarkıya klip çekmiştir. Dinleyenlerin büyük beğenisini toplayan şarkı müzik listelerinde üst sıralara doğru tırmanmaya başlamıştır. Gökhan Keser – En kötü Günümüz Böyle Olsun birçok kişi tarafından beğeni toplamış ve sevilerek dinlenmiştir. Sanatçı ardından müzik kariyerinde Hiç Vaktim Yok, Bul Beni ve Beni Özledin mi adlı albümlerini çıkararak sevenlerinin huzuruna sunmuştur.
Kariyeri boyunca birçok başarılı çalışmada yer alan sanatçı Surviver adlı yarışmaya ünlüler alanında katılmış ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isim olarak dikkat çekmiştir. Ardından çok tartışılan bir final ile ikinci olmuştur.


Gökhan Keser – En Kötü Günümüz Böyle Olsun mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir