Gökçe Tuttu Fırlattı

Dokuz eylül bin dokuz yüz yetmiş dokuz tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Gökçenin babası müzisyendir. İlkokul yılında müzik hayatına girdi. İlk okul döneminde piyano dersleri almıştır. Sonrasında da davul kurslarına girdi. Üniversite de vokal yaptı ve iki tarafta grubu olmuştur. Gökçe dört yıl lk albümünü de boyunca da barda ve üniversitelerde konser vermiştir. Yeditepe üniversitesinde güzel sanatlar fakültesini bitirdi ve iki yıl da reklam şirketinde çalışmıştır. O dönemde hem şarkı söyleyerek hem de davul çalıyordu. Bir zamanlar üç bayan arkadaşı ile birlikte grup davul çalmaya başladılar. İki yıl boyunca da İstanbul Bursa Ankara ve Marmaris de konser vermiştir. İki bin yedi tarihinde Banu Yeter ile tanıştı ve pasaj müzik şirketi ile anlaşma yaptı.
İki bin on dört tarihinde mahruşka adlı albüm çıkardı. Kaktüs çiçeği albümünün içerisinde kıskanırım seni ben şarkısı var ve çok dinleniliyordur. Şarkıları için yapmış olduğu klipler ile birbirinden güzeldir. Konserleri ise oldukça kalabalık ve oldukça da eğlenceli geçiyordur. Gökçenin konserlerine gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Tüm şarkıları da yaza damgasını vuran şarkılarıdır.
İlk albümü böğürtlen reçeli idi. İki bin sekizde konserler verdi. İki bin dokuz tarihinde de 5 kuruş yok albümü çıkarmıştır. İki bin on iki yılında kaktüs çiçeği albümünde Gökçe tuttu fırlattı şarkısı ile ünlenmiştir. Sesi ile şarkıyı çok iyi yorumlamıştır. Gökçe tuttu fırlattı şarkısı ile tanınmıştır daha çok. Hala da yıllardır bu şarkı dinleniliyordur. Gökçe hakkında bilgi almak için ve Gökçenin kim olduğu hakkında bilgi almak için bu siteden bilgi alın ve bu yazımızdan bilgi alarak bilgilenebilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı yazmış olduk.


Gökçe Tuttu Fırlattı mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir