Gökçe Bahadır’dan Büyüleyici Müzik Performansı

Oyunculuğunun yanısıra sesi ile de büyüleyen güzel oyuncu Gökçe Bahadır’ın bir çok coverı milyonlarca kişi tarafından dinlendi.

Şu sıralar Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol oyuncularından olan Gökçe Bahadır’ın nefes kesen güzelliği, harika oyunculuğu yanında güzel bir sese de sahip olduğunu gördük. Hala dinlemeyen varsa sitemiz üzerinden sizleri de bu sesle buluşturalım.

Merak edenler için Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır ile ilgili kısa notlar şu şekilde;

9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
Eğitimini radyo ve televizyonculuk bölümünden tamamladıktan sonra uzun bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Bu eğitiminden sonra radyo programcılığı da yaptı. Biz izleyicilerle tanışması Hayat Bilgisi dizisindeki ”Törpü” karakterini canlandırmasıyla gerçekleşti. Zirve yaptığı dizi ise Kanal D’de yayınlanan ”Yaprak Dökümü” ile gerçekleşti. Şuan Star Tv’de izlenme rekorları kıran ”Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde başrol oyuncularından biri olarak ”Oya” karakterini canlandırmaktadır.

1 Yorum - “Gökçe Bahadır’dan Büyüleyici Müzik Performansı”

  1. otuz senedir sezen aksu dinliyoruz hep aynı tarz aynı müzik. değiştirmedi gitti tarzını. hep aynı hep aynı. dinleyicinin gökçe gibi yeni ses ve yorumlara ihtiyacı var. benim müzik kulağım çok iyidir gökçe. sende sezen gibi yıllarca aynı sesi çıkarma sakın. amacın sadece para kazanmaksa istediğini yap ama birazda müzik dünyasına yıllarca katkı sağlamak ve kaliteli bir dinleyiciye kendini kabul ettirmekse magazin sanatçıları denen topluluktan uzak tutmalısın. kendi yaptığın besteleri seslendir. kendin ol ve kendi sesin ol. başkalarının ünlüsü olma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir