Gaye Su Akyol Hologram İmparatorluğu

Hem şarkıcı hem de antropolog olan Gaye Su Akyol bin dokuz yüz seksen beş tarihinde doğmuştur. Orta okula girdiğinden beri müziğin içinde buluyor kendini. Bir zamanlar arkadaşları ile grup kurmuştu daha sonra dağıldı grup. Kendi ilk solo albüm çıkarmak için işe girişmişti. İlk albümü develerle yaşıyorum adlı albüm yapmıştı. Bu albümü dinleyen herkes çok beğenmişti. Herkes Gaye Su akyolunh sesine hayran olmuştu. Aynı zamanda da şarkısı çok tıklanan olmuştu. İki bin on dört tarihinde klasik Türk müziği yapmıştır. Gaye Su Akyol herkesin müzik konusunda takdirini almıştır. Sonrasında uskumruıköyde bir söyleşi yapmıştı. Gaye su akyol hem ilk okul ve hem de orta okulu İtanbul şehrinde bitirmiştir.
Bu nedenle de Gaye su akyol bir çok yeteneği var dedirtmiştir herkese. Gaye su akyol hakkında bilgi almak için ve kim olduğu konusunda merak ediyorsanız o zaman bu sitedeki yazıyı hemen okuyup bilgilenebilirsiniz. Gaye su akyol sesi ile çok başarılı olmuştur. Gaye su akyol aynı zaman da bir oyuncudur. İki bin on yedi de ki İstanbul kırmızısı adlı filmde rol almıştı. Müzik konusunda eğitim alırken Yeditepe üniversitesinde antropoloji bölümü de okumuştur. Zaman, zaman ilginç şarkı sözleri de yazıyordur. Buğulu sesi ile bir çok şarkıyı çok iyi yorumluyor. İki bin on sekiz yılı içerisinde dizi müzikleri çalışmalarına başlamıştır.
Gaye Su Akyol hologram imparatorluğu adlı şarkıyı iki bin on altı yılında bir seslendirdi ki sormayın. O yıldan itibaren şarkı hala çok ses getiriyor. İki bin on altı yılında hologram imparatorluğu albümü hızlı bir şekilde tıklanmıştır. Zarif bayan olan Gaye Su Akyol albüm çalışmalarına hayranları tarafından devam etmeye çalışıyor. Hayranları Gaye Su Akyoldan yeni bir albüm çalışması bekleniyor.


Gaye Su Akyol Hologram İmparatorluğu mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir