Feride Hilal Akın’dan Yeni Klip: Kim

Güzel şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akın kısa bir süre önce ikinci solo şarkısını ve klibini yayınlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı! Mayıs ayında çıkardığı ‘Yok Yok’ isimli şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan güzel şarkıcı heyecanla beklenen yeni şarkısını ve klibini paylaşarak sevenlerini mutlu etti.

Genç şarkıcı, DMC etiketi ile yayınladığı ‘Kim’ isimli yeni şarkısını ve klibini kısa bir süre önce paylaştı. Söz ve müziği Feride Hilal Akın’a ait olan şarkının düzenlemesini ise Tanerman üstlendi. Yalçın Birol tarafından yönetilen klipte tek bir dekorun olması ve güzel şarkıcının dans etmesi dikkat çekti.

Önce Apple Müzikte yayınladı!

Güzel şarkıcı ikinci şarkısını ilk olarak Apple Müzik platformunda yayınlayarak hayranlarını şaşırtmıştı. Ancak şarkının klibi kısa bir süre önce netd müzik üzerinden de izleyiciye sunuldu ve klip dakikalar içerisinde binlerce kişi tarafından izlenildi. Farklı tarzı ve eşsiz sesiyle dikkatleri üzerine çeken Feride Hilal Akın kuşkusuz geleceğin en iddialı pop yıldızları arasında görülüyor!

FERİDE HİLAL AKIN – KİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir