Feride Hilal Akın ‘Tutku’ İle Yeni Bir Başlangıç Yaptı!

Pop müziğe yeni bir soluk getiren genç şarkıcı Feride Hilal Akın kısa bir süre önce yeni şarkısını ve yeni klibini yayınlayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı! Uzun bir süredir sosyal medya hesaplarında ‘Tutku’ isimli yeni bir şarkı ve klip ile geri döneceğinin sinyallerini veren ünlü şarkıcı aynı zamanda yeni imajı ile de dikkat çekti!

Söz ve müziği Feride Hilal Akın’a ait olan şarkının düzenlemesi ise Tanerman’a ait. Hasan Kuyucu tarafından yönetilen klipteki dans sahneleri ise herkes tarafından çok beğenildi. Saatler içerisinde yüz binlerce izlenme sayısına ulaşan klip herkes tarafından tam not aldı! Özellikle turuncu saçları ile dikkat çeken Feride Hilal Akın sektörde iddialı bir isim olduğunu yeniden gösterdi!

“Tutku benim için yeni bir başlangıç”

Güzel şarkıcı kısa bir süre önce yeni şarkısı ve klibi ile ilgili şu mesajı  yazdı: “Tutku benim için yeni bir başlangıç, beni bugüne kadar en çok yansıtan şarkım oldu. Bu şarkıyı yazarken yaşadıklarımı anlatmak istedim size. Müzik benim tutkum, bu yeni yolda beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Kendiniz olmayı, hayalini kurduğunuz şeyleri yapmaktan korkmayın ??♥️”

Feride Hilal Akın – Tutku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir