Fatih Ürek’ten Yeni Klip: Penaltı ve Gol

Gelinim Mutfakta isimli programı ile gündemde olan Fatih Ürek kısa bir süre önce yayınladığı yeni şarkısı ve klibi ile müzik kariyerine kaldığı yerden devam ediyor! Programda sunuculuk yapan ünlü şarkıcı sempatik tavırları ile herkesten tam not alıyor!

Sonunda yeni klibini yayınlayan Fatih Ürek yine eğlenceli bir şarkı ile dinleyenleri keyiflendirdi! ‘Penaltı ve Gol’ isimli yeni klibini kısa bir süre önce netd müzik kanalında yayınlayan Fatih Ürek’in yeni şarkısının söz ve müziğini ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe üstlendi!

Konserlerinden klip yaptı!

Pozitif tavırları ile büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Fatih Ürek yeni klibini konserlerindeki anlardan oluşturdu. Erkan Nas tarafıdan yönetmenliği yapılan klip herkes tarafından tam not aldı! Ünlü şarkıcı yeni şarkısı ve klibi için şu mesajı yazdı: “Sahnede izlerken gurur duyduğum, İstanbul gece hayatının yeni nesil en kıymetli isimlerinden biri o, benim kardeşim @dicleolcay ‘min yeni single’ı “Bu Saatten Sonra” artık size emanet… Tabii ki benim en değerlimin eli değdi yine @mertsiliv ?????? Hayırlı Uğurlu bol bereketli olsun ???❤️? #muhteşemşarkı #hit #dillerepelesenkolacak.”

Fatih Ürek – Penaltı ve Gol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir