Farah Zeynep Abdullah Yeni Albüm Hazırlığı Yapıyor

Farah Zeynep Abdullah “Unutursam Fısılda” parçası ile başlayan müzik dünyasına hızlı girişini devam ettiriyor. Kanal D’de yeni başlayan dizi olan “Gülizar”da şarkıcı olma hayali kuran karakteri oynayan oyuncu ELLE dergisine verdiği röportajında albüm hazırlığı yaptığını açıkladı.

FARAH Zeynep Abdullah son dönemlerde oynamış olduğu tüm karakterlerde görülüyor ki müzik ile bağlantılı. “Unutursam Fısılda” ile başlayan macera sonrasında birçok dizi ve filmlerde şarkı söylemesi ile devam ettiğini görüyoruz. Cem Yılmaz’ın son filmi “Arif V 216”, Ajda Pekkan’dan da şarkıları yorumlayan Farah Zeynep Abdullah yeni oynadığı dizi olan “Gülizar”daysa şarkıcılık hevesi olan genç bir kız olarak karşımıza çıktı. Farah yalnızca şarkı söylemek ile yetinmiyor ve kendi şarkı sözlerini de yazıyor. Yeteneklerini sevenleriyle paylaşma vaktinin geldiğini düşünüyor. “Çok şey yaşadım. Önceleri bunları neden paylaşayım diye düşündüm ama bir önceki yıl kararımı değiştirdim. Ben şarkılarımı söylemek istiyorum ve sonucunda da beni kaç kişi dinler çok önemsemiyorum. Benim için önemli olan paylaşmak. Bir de bu albüm müdür ya da o şekilde adlandırmak ne derece doğru olur ona da emin olamyorum. Beş şarkı bulunan minik bir albüm. Acelemin olmadığını biliyorum her şeyi zamanında tadını çıkararak yapmak istiyorum.”

Güzel oyuncu, yaptığımız kısa röportajda çocukluk aşkından tutun da bugün yaşadıklarına kadar birçok soruyu cevapsız bırakmadı. “İlk aşık olduğum zaman 13-14 yaşlarında idim. Platonik bir aşktı. Bir gün dayanamadım ve onu arayıp hoşlandığımı söyledim ama herhangi bir karşılık beklemediğimi de söyledim. İlk öpücüğüne kadar anlatan güzel oyuncu; Yazlığımız Avşa’daydı. O zamanlar çok popüler bir çocuk grubumuzdaydı. Gece sahilde bir sandalın yanında otururken tam öpüşmek üzereyken annemin seskenişini duydum. Avazı çıktığı kadar bağırıyordu ve bu sayede ilk öpücüğüm de yarım kalmış oldu. Şimdiyi sorarsanız eğer hayatımda kimse yok ve ben çok rahatım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir