Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Paylaşım Kurbanı Oldu!

Yıllarca dizilerde ve sinema filmlerinde boy göstermiş, Türkiye’nin en güzel kadınlarından gösterilen Fahriye Evcen ve yakışıklılığı tescillenmiş Burak Özçivit’in birlikteliğini bilmeyenimiz yoktur. Birbirine bir hayli yakıştırılan çift şu sıralar Afrika’da tatil yapıyorlar. Sürekli sosyal medyadan paylaşım yapan çiftin son paylaşımlarına tepki üzerine tepki yağıyor.

İlişkileri film esnasında başlayan, ardından bu güzel birlikteliği 3 yıllık ilişkilerinin ardından 2 Temmuz 2017’de evlilikle süsleyen çift mutlu bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Afrika’da tatilde olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit paylaşım kurbanı oldu. Cape Town’da ‘Cheetah Outreach’ adlı bir hayvanat bahçesine giden ünlü çift, orada ziyaretçiler rahatça sevebilsin diye uyutulmuş bir çitanın yanında fotoğraf çekilip bunu sosyal medyadan paylaştı. Fahriye Evcen, paylaşımı yorumlara kapamasına rağmen farklı birçok mecradan kendisine tepki yağdı. Özellikle hayvanseverlerin ayaklandığı paylaşıma tepki gösterenler ‘Siz resim çekileceksiniz diye zavallı hayvanı ne hale getirmişler!’ fikrinde birleşti. Parktan elde edilen gelirin hayvanlar için harcandığı bu yer aslında bir hayvanat bahçesi değildi. ‘Cheeta Outreach’ yani Çitaları Yaşatma ve Kurtarma Parkı’ydı. Bu durumun farkında olan takipçiler Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in yanında olsalar da, hayvanın uyuşturulduğunu düşünen takipçiler resmen küplere bindi. Nasıl bu zülme seyirci kalabildiklerini soran takipçilere yanıt Fahriye Evcen’in yaptığı açıklaması ile geldi.

Çıtanın uyuşturulduğu iddialarına kayıtsız kalamayan Evcen yaptığı açıklamada, ziyaret ettikleri yerin bir hayvanat bahçesi değil sosyal yardım merkezi olduğunu söyledi. Gönüllü çalışan insanların bulunduğu merkezde hayvanların uyuşturulmadığını da ekledi. Konuştukları bir bakıcıya hayvanların uyuşturulup uyuşturulmadıklarını soran Evcen, çitaların tok olduklarını ve günün 16 saatini uyuyarak geçirdikleri cevabını aldı. Bunun üzerine duruma tepki gösteren takipçilerin sakinleşmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir