Evlin Bahceban – Resital

Evlin Bahceban Tahra opera kurucusutanbul şehrinde doğmuştur
Evlin bahceban çok güçlü sesi olan bir sanatçıdır. Bu kişi hem şarkıcılık yapıyordu ve hem de müzisyendir kendisi. Evlin bahceban opera konusunda da sesi oldukça kuvvetli olduğu için opera şarkıları da bulunmaktadır. Evlin bahceban sesi opera için de çok uygundur. Sesi oldukça güçlü olan eski sanatçılarından olmaktadır. Evlin bahceban ekim ayının bin dokuz yüz yirmi sekiz tarihinde dünyaya gelmiştir. Ayrıca Evlin bahceban İstanbul şehrinde doğmuştur. Koro halinde zaman, zaman piyano da çalmıştır. Piyano konusunda da usta bir müzisyendir. Piyano halinde şarkı da söyleridir.
Yalnız Evlin bahceban anne ve babası Fransızdır. Evlin bahceban kendi gibi hem şarkıcı hem de besteci olan Sermin bahceban ile dünya evine girmiştir. Evlin bahceban hakkında bilgi almak isterseniz ve kim olduğunu bilmiyorsanız bu konudaki bilgiler bu sayfadan okuyup öğrenebilirsiniz. Evlin bahceban güçlü sesi ile yorumladığı şarkıları da olmuştur. İki bin on yılında İstanbul şehrinde Tahranın opera kurucusu olmuştur. İranda ise koro halinde piyano ustası olmuştur. Eşi ise Güney Azerbaycandır. Evlin bahcebanın ölüm tarihi ise otuz bir ekim iki bin on yılında ve İstanbul şehrinde gömülmüştür. En bilindik albümü yoktu.
Evlin Bahceban tahran opera kurucusu olması ile bilmiyordu. Çok ünlü opera kurucusu olması ile biliniyordu. Çok ünlü operacı olduğu için sesi hep opera tarzı ile anılıyordu. Eşi semin bahceban da bestecidir. Onun da ölüm tarihi on dokuz mart iki bin sekiz İstanbuldur. Semin bahceban en bilindik şarkısı the star of the land idi. Evlin bahceban ile semin bahceban evliliğinde kaveh bahceban adlı bir oğulları vardı. Sadece bir erkek eşi semin bahceban ölümünden sonra hem eşi ve hem de arkadaşı olduğunu söylemektedirler. Her zaman bu siteden Evin bahceban adlı kişiyi buradan kim olduğunu araştırıp okuyabilirsiniz.


Evlin Bahceban – Resital mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir