Esra İçöz İstanbul

Türk sanat müziği sanatçısı olan Esra İçöz dokuz ocak bin dokuz yüz yetmiş sekiz tarihinde doğmuştur. Şimdi ise 40 yaşındadır ve İstanbullu olmaktadır. Çalıştığı müzik şirketinin ise Anadolu TUR reklam idi. Hem ilk okul ve hem de orta okulu aynı okulda okudu. Sonrasında Burhan felek lisesinde okumuştur. Bin dokuz yüz doksan dört yılında beş yıl boyunca hem usul hem de nazariyet dersleri almıştır. Bin dokuz yüz doksan altı tarihinde konservatuvar sınavını kazanmıştır. Ondan sonra da ses eğitimi bölümüne başlamıştır. Esra İçöz Bülent ersoy Emel sayın ve Muazzez abacının vokalistliğini de yapmıştır.
Bin dokuz yüz doksan altı tarihinde amatör ses yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada birinci seçildi ve sonra İstanbul radyosunda ses sanatçısı olarak görev aldı. İki bin dört yılında yaşamın sesi adlı bir albüm çıkardı. İki bin beş yılında solistler geçidi adlı televizyon programının prodüktörlüğünü yapmıştır. Esra İçöz için en kısa zaman da tekrar yeni bir albüm çalışmasına girmesi hayranları tarafından tavsiye ediliyor.
İki bin yedi tarihinde Esra İçöz İstanbul adlı albüm ile piyasada başarılar kazandı. Bu yıl Almanya da konser verdi. İki bin yedi tarihinde göster kendini adlı televizyon programında yine sunuculuk yapmıştır. Aynı zaman da bazı yerlerde sahne de alıyordu. Esra İçöz hakkında bilgi almak isterseniz ve kim olduğu hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu sitedeki yazımız sizlere çok yardımcı olacaktır. Eski yıllarda Trt kanalında çok görünüyordu. Türk sanat müziği konusunda sesi oldukça kuvvetliydi. Bu yüzden de tekniği her zaman ve adımını da her zaman sağlam atıyordu. Kuvvetli sesini şarkılarda birleştirme yeteneği çok iyiydi. Çıkarmış olduğu İstanbul albümünden sonra hayranları tekrar albüm çalışmaları yapmasını bekledi.


Esra İçöz İstanbul mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir