Eski Sevgililer Yeniden Bir Araya Geliyor

Popstar’da yapmış olduğu jüri üyeliğine uzun zamandır da devam eden ve bir dönem de Popstar Alaturka isimli programda jüri üyesi olarak ekranların başına gelen Bülent Ersoy’un, Popstar 2018 isimli program ile de yeniden jüri koltuğuna oturacağı bilinmekte. Ersoy’un en son programda yaşamış olduğu ağır gripten dolayı ne yazık ki programın bir bölümüne katılamadığı öğrenilmişti. Sağlık sorunları son bulan Ersoy’un yeni program ile bomba gibi geldiği de öğrenildi. Yine aynı şekilde bir dönem yapmış olduğu Popstar jüriliğinde, yarışmacılardan birisi ile yaşamış olduğu aşk hayatı da gündemde kalan konular içerisinde yer alıyordu. Herkes tarafından oldukça fazla konuşulan bu konudan sonra ayrılan ikilinin yeniden programda bir araya gelecekleri de görüldü.

Bülent Ersoy’un jüri üyeliğinin haricinde, jüri koltuğunda oturan isimlerden birisi de Armağan Çağlayan olmakta. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ve Popstar’ın çıktığı ilk zamanlarda da jüri olan diğer bir isim de Deniz Seki olarak görülmekte. Aynı şekilde genç dinleyicilerin karşısına geçen ve özel hayatı ile de çok konuşulan Can Bonomo’nun diğer bir jüri olduğu bilinen haberler arasında yerini alıyor. Yien programın sunucusunun da Osmantan Erkır olacağı bilinmekte.

Programın bu sefer farklı bir format ile oluştuğu da elde edilen bilgiler arasında. Tüm eski yarışmacıların da yer alacağı programda, yarışmacılar arasında olan isimler de şu şekilde: Recep Tanyıldız, Adnan Çakır, Firdevs Güneş, Serkül Kan, Mustafa Bakırhan, Aydan Kaya olmakta. Aynı şekilde Bülent Ersoy’un eski sevgilisi olan ve bir dönem de evliliklerinin olduğu Armağan Uzun’un yeniden jüri olan Bülent Ersoy karşısında şarkı söyleyeceği de elde edilen bilgiler arasında yerini alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir