Eski Nişanlısından Deniz Seki İçin Ağır İthamlar

Uzun yıllardan beri ünlü şarkıcı Deniz Seki ile nişanlı kalan Faruk Salman’dan ünlü şarkıcıya yönelik ağır suçlamalar geldi. Eski nişanlısı hakkında şok edici sözler söyleyen Salman ” Deniz Seki’nin bankadaki kredi borçlarını bile yıllarca ben ödedim. Onda olan emeğim ve hakkım zehir zıkkım olsun, yazıklar olsun.” açıklamasında bulundu.

Deniz Seki’yle uzun yıllar nişanlı kalan Faruk Salman adeta ateş püskürdü. Gazetecilere Deniz Seki ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Salman, ” Ona olan emeğim ve hakkım zehir zıkkım olsun, onunla ilgili daha fazla birşey söylemeye gerek duymuyorum. Açıkcası beni Deniz Seki’den soğutan sürekli ilişkilerinde yaptığı damdan dama konmalardı. Son olarakta 2 haftada 2 farklı kişiyle olduğunu öğrenince artık patladım. ” açıklamasında bulunarak Deniz Seki‘yi adeta bombaladı. 3 yıldan fazla süredir Deniz Seki’nin banka borçlarını kendisinin ödediğini açıklayan Faruk Salman, sadece 1 aydır ödemeğini ve bundan sonra da ödemeyeceğini açıkladı.

Çok konuşulacak açıklamalarına devam eden Faruk Salman, Deniz Seki’nin sürekli kendisini arayıp rahatsız ettiğini söyledi. Faruk Salman magazin dünyasında bomba etkisi yaratan açıklalarını şöyle sürdürdü ” Ben Deniz Seki‘den ayrıldığımdan beri kendisi sürekli bana ulaşma çabası içerisinde, ben onu telefonumdan engelledim. Bu sefer de çocuğumun telefonuna mesaj atarak beni sevdiğini söylüyormuş. Babanı seviyorum benim başka kimseyle aramda bir şey yok diyormuş. Hatta benimle evlenmek istediğini dahi söyledi. Bunların hepsinin ses kaydı bende mevcut, eğer inkar ederse bu kayıtları herkese dinletirim. ” açıklamasında bulunarak Deniz Seki’ye ateş püskürdü. Magazin dünyası Deniz Seki‘nin ne cevap vereceğini merakla bekliyor.


Eski Nişanlısından Deniz Seki İçin Ağır İthamlar mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir