Erol Köse Hapse Mi Giriyor?

Bir dönem Gülşen ile aşk dedikoduları çıkan Erol Köse’nin müzik yapımcısı olduğu bilinmekte. Şimdi de başka bir haber ile gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Geçen senenin Ekim ayında da kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiaa edilmişti. Bu iddiaa ile birlikte Gülben Ergen’in 3 aylık bir süreç ile koruma kararı aldırttığı görülmüştü. Ayrıca sosyal medya ve medya üzerinden bu saldırılara devam ettiği gerekçesi ile Gülben Ergen, yeniden bir zorlama hapis için hukuka başvurduğu görülmüştü. Bunun ile birlikte 3 gün zorlama hapis cezası verilmişti. Erol Köse’nin itirazı ile birlikte de mahkemenin bu kararında bir değişikliğin olup olmayacağı da merakla beklenen konular arasında yerini alıyor.

 

Şarkıları ile herkes tarafından çok sevilen ve pek çok dizide de rol alan Gülben Ergen’in son dönemlerde pek çok kişiye karşı dava açtığı da bilinmekte. En son Seren Serengil’e dava açtığı ve kazandığı görülmüştü. Seren Serengil’in de 3 gün hapis cezası aldığı görülmüştü. Aynı durumu Erol Köse için isteyen Gülben Ergen’in, mahkemesinin ne olacağı merakla beklenen konular arasında gelmekte.

 

Özellikle de kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile bu davayı açan Gülben Ergen’in yolundan dönme gibi bir durum içerisinde olmaması da dikkat çekmekte. Her haksıza karşı hakkını vermek istediği, sosyal medyası üzerinden de anlatılmaya çalışılıyor. Ayrıca bu mahkeme kararına karşın hala davranışlarını devam ettirdiğini düşünen Gülben Ergen’in son olarak da 3 gün hapis cezası istemesi, gündemde yer alan konular arasında geliyor. Erol Köse’nin aynı şekilde Seren Serengil davasında olduğu gibi, yenik mi düşeceği ve hapis cezasını alacağı merakla beklenmekte. Durumun birkaç güne belirlenmesi beklenen haberler arasında gelmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir