Erim – Aferin

Son dönemlerde Türk müziği alanında başarılı olan isimlerin çıkış yaptıkları da görülebilmektedir. Bu çıkış yapan şarkıcıların özellikle de pop müziği alanında başarılı parçalar ortaya koydukları söylenebilecektir. İşte son isimlerden birisi olarak da karşımıza Erim çıkmaktadır. Pop müzik alanında oluşturmuş olduğu ilk parçası ile birlikte karşımıza çıkmış olan Erim’in pek çok müzik platformu üzerinden de şarkılarını yayınladığı bilinmektedir. Özellikle de en çok tercih edilen müzik platformu içerisinde yer alan Youtube üzerinden Erim’in şarkısı yayınlanmıştır. Parça içerisinde henüz bir video klip olmamasına rağmen, şarkının kolay bir şekilde indirilip dinlenmesi de olası hale getirilmiştir.

İnternet üzerinden kolay bir şekilde müzik indirmek mümkün olmaktadır. Aynı şekilde yeni çıkan şarkıların da kolayca indirilmesi mümkün olmaktadır. yeni çıkan ve pop müzik alanında güzel şarkılar ortaya koymaya başlayan Erim’in de müziklerini indirmek mümkündür. Youtube üzerinden yayınlanmış olan Aferin şarkısı, Doğan Müzik tarafından yayınlanmıştır. Aynı şekilde yorumların da buna bağlı olarak oldukça beğenilen şekilde yapılmış olduğunu söylemek mümkündür. Erim’in çıkarmış olduğu bu parçaya Ayşen Gruda ile birlikte, Betül Demir gibi kendi alanlarında profesyonel olan kişilerin de onaylayıp destek verdikleri bilinmektedir. Ayrıca Erim’in de Betül Demir tarafından keşfedildiği alınan haberler arasında yer almaktadır.

Erim’in çıkarmış olduğu yeni şarkısı olan Aferin isimli parçasının oldukça beğenildiği de bilinmektedir. Bunun yanı sıra yeni çıkacak olan parçalarının da oldukça büyük bir merakla beklendiği söylenebilir. Parçalarının da pop müzik sevenler tarafından oldukça sevileceği görülebilecektir. Farklı müzik ritmlerine sahip olan Erim’in başarılı pop müzik sanatçıları ile bir arada çalıştığı da alınan haberler arasında yer almaktadır. İlerleyen günlerde tanıtım konserleri de düzenlemesi beklenen durumlar arasında gelmekte.


Erim – Aferin mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir