Enes Batur Yeni Şarkısı ve Klibi ‘Dolunay’ İle Rekor Kırdı!

Youtube platformunda oldukça dikkat çeken videolar paylaşan Enes Batur adından bahsettirmeye devam ediyor! 10 milyondan fazla aboneye sahip olan genç Youtuber kısa bir süre önce ‘Dolunay’ isimli yeni şarkısını ve klibini yayınlayarak herkesi şaşırttı! Uzun bir süredir bir şarkı ve klip üzerinde çalıştığını dile getiren Enes Batur herkesten tebrik mesajı aldı!

Söz ve müziği Emre Şakar’a ait olan şarkının klip senaryosunu ise Enes Batur üstlendi. Ersin Gök tarafından yönetilen klip ise kısa bir süre içerisinde milyonlarca gösterim sayısına ulaştı. Enes Batur Medya ve ILS Vision Productions tarafından üstlenilen ‘Dolunay’ klibi kısa bir süre içerisinde Youtube platformunda trendler listesine girmeyi başardı!

“Amacım şarkıcı olmak, konserler vermek değil”
Ünlü Youtuber videonun altına ise şöyle bir mesaj yazdı “İnsan hayatta ne isterse başarabilir sadece bunun için pes etmeden azimle çalışması gerekiyor, ben buna inanıyorum. Amacım şarkıcı olmak konserler vermek değildi sadece size güzel bir iş sunmaktı umarım beğenirsiniz iyi seyirler!”

Enes Batur – Dolunay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir