Emre Kınay Hakkında Sahte Ölüm Haberi

Son günlerde Google’da en çok aratılan haberlerden biri de ünlü oyuncu Emre Kınay ile ilgiliydi. Sosyal medya trollerinin yeni hedefi Emre Kınay oldu. Son günlerde ortaya atılan iddialarda Emre Kınayın hayatını kaybettiği öne sürüldü. Ünlü oyuncu videolu bir açıklama ile bu iddiaları yalandı.

 

Emre Kınay Açıklama Yaptı

48 yaşındaki usta oyuncu Emre Kınay’ın öldüğü öne sürüldü ve bunun ardından sevenleri tarafından sosyal medyada üzüntü mesajları paylaşıldı. Bir süre sonra Emre Kınay sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Bu videoda Emre Kınay, kendisine bir şey olmadığını ve paylaşılan haberlerin yalan olduğunu açıkladı. İnstagram hesabında paylaştığı video da şu sözleri dile getirdi;

“Sabahtan beri birçok  yakın arkadaşımdan bu haber bana ulaştırıldı. Ancak ben bunu çokta ciddiye almadım. Ama sizden her dakika artarak gelen mesajlara karşı da bir açıklama olarak bunu yazıyorum. Ben ölmedim yaşıyorum Allah beni önce kızıma bağışladığı sürece de yaşayacağım. Ayrıca bu iletiye gelirsek hangi şuursuz nasıl bir zihniyetle yazdı hiç anlamadım. İlgi ve alakanıza çok teşekkürler ederim.
sevginize karşılıksız değil ben de sizleri seviyorum.
Sevgi ve Saygılarımla”

Yalan Haber Sosyal Medyayı Salladı

Geçtiğimiz günlerde facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medyada yayılan “Emra Kınay Hayatını Kaybetti” haberleri sosyal medyayı salladı. Bu yalan haberi yayan kişi veya kişiler tespit edilemedi ve neden bu şekilde yalan haberi sosyal medya platformlarda yaydıkları tespit edilemedi. Emre Kınay’ın takipçileri bir süre ünlü oyuncunun vefat ettiklerine inanarak fotoğrafların altına baş sağlığı dilemeye başladılar ancak bir süre sonra Kınay’ın paylaştığı video ile konuya açıklık getirildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir