Emir – Ben Sen Olamam

Tam adı Emir Sevinç olan sanatçı, 7 Eylül 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erdi Sevinç adında bir kardeşi vardır. Eğitim hayatını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olarak bitirmiştir. Aynı zamanda Altan Varol’dan diksiyon dersleri almıştır. Müzik hayatında çeşitli işlerle uğraşan sanatçı A takımı ve Dormen tiyatrosunda çalışmıştır. Bunun dışında basın danışmanlığının yanı sıra çeşitli yerlerde editörlük yapmıştır.
Yaptığı işlerin yanında müzik ile de ilgilenmeye başlayan sanatçı Ozan Çolakoğlu ile çalışmalara başlamıştır. 2009 yılında Ben Sen Olamam adlı albümünü piyasaya süren sanatçıya Yıldız Tilbe, Gülşen, Aysel Gürel ve Nazan Öncel şarkıları ile destek vermiştir. Albümde yer alan Ben sen olamam, Tornistan, Eline düştüm, Şiki şiki, Aşk mı savaş mı adlı şarkılarına klip çekmiştir. Emir – Ben sen olamam albümü ile büyük çıkış yakalayan sanatçı tüm ülke genelinde tanınmış ve adından sıkça söz ettirmiştir. Çalışmalarına aralıksız devam eden sanatçı 2012 yılında ikinci albümü Ateşten bir rüzgar adı ile çıkarmıştır. Kaya Müzik yapımcılığın yardımı ile çıkaran sanatçı albümünde 3 şarkıya yer vermiştir. Albümde yer alan Sudan sebep, Veda gecesi, Makina şarkılarına sırası ile klip çekmiştir. Başarılarına devam eden sanatçı birçok müzik listelerinde üst sıralarda yer almıştır.
İkinci albümün ardından çalışmalarına devam eden sanatçı single çalışmalarını piyasaya sürmüştür. Son albümü Kendimden Sony müzik tarafından 2015 yılında piyasaya çıkan sanatçı albümde yer alan birçok şarkıya klip çekmiştir. Bir ağla adlı şarkısı müzik listelerinin yine zirvesinde yer alırken Youtube adlı video paylaşım sitesinde milyonlarca izlenmeye ulaşmıştır. Çok iyi bir çıkış yakalayan sanatçı albüm çalışmalarının yanı sıra birçok konser ve sahnelerde yer alarak sanat hayatına devam etmektedir.


Emir – Ben Sen Olamam mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir