Emina Sandal’dan Net Sözler

Son dönemlerde başka bir erkek ile birlikte görüntülendiği haberleri Emina Sandal için yapılmış olan heberler arasında yerini almıştı. Mustafa Sandal ile doludizgin aşk hayatına devam ettikten sonra, ayrılık kararı alan Emina ve Mustafa Sandal ikilisinden açıklamalar da çok geçmeden gelmeye başladı. Emina Sandal’ın Mustafa ile hiçbir şekilde barışamayacaklarını söylemesi ile birlikte, magazin haberleri de buna göre şekillendi. Bir süre önce, ayrılık haberlerinin çıkması ile birlikte, magazin dünyası tarafından yeniden bir araya gelebilecekleri düşüncesi olsa da şimdi haberin netleştiği görüldü. Gizemli erkek ile aralarında bir ilişkinin olup olmayacağı da henüz tam bilinmemekte.

 

Mustafa Sandal ile birlikte Emina Sandal’ın 2008 yılında dünyaevine girdikleri bilinmekteydi. Rüya gibi bir düğün ile evliliklerini gerçekleştiren ikilinin 10 yıl sonrasında bu haber ile magazincilerin karşısına çıkmaları da hayranlarını oldukça üzen haberler arasında yerini aldı. Kararlarında net oldukları da gözlerden kaçmadı. Bunun yanı sıra Emina ile yapılan bir röportajda, Mustafa ile bir daha bir araya gelemeyeceklerini ve artık ikisinin de yıprandığı belirtildi. Bunun yanı sıra, Emina Sandal’ın çalışmak için Türkiye’de kalacağı ve hayatına bu ülkede devam edeceği de edinilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Emina Sandal’ın yine yapmış olduğu açıklamalar arasında iftiraya uğramış olduğu da şu cümleler ile anlatıldı: ’’ Bunları hak etmedim. Beni haksız gösterdiler. İftiraya uğradım. Evliliğim benim yüzümden bitmiş gibi yansıtıldı.’’ Söylediği sözlerde bir bakıma Türk basınına karşı kırık da olan Emina’nın şimdiki hayatı da en çok merak edilen konular arasında yerini alıyor. Özellikle de aşk dedikodularına şimdiden başlanmış olduğu görülmekte. İlerleyen zamanlarda aşk hayatı ve iş hayatı hakkında da yeni gelişmeler sitemizde yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir