Emel Sayın – Adını Anmayacağım

Bursa Uluslararası Müzik Festivali’nde Emel Sayın Damgası

Türk müziğinin duayen isimlerinden Emel Sayın hayranlarıyla bu kez de Bursa’da her yıl düzenlenen Uluslararası Bursa Müzik Festivali’nde buluştu. Emre Altuğ’un da bir konser verdiği festivalde Emel Sayın izleyicilerden tam not aldı. Düet de yapan ikili konseri izleyen seyircilere duygu dolu anlar yaşattı.

Bursa’da sahneye çıkan Emel Sayın hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken,  ünlü sanatçı Kültürpark’taki Açık Hava Tiyatrosu’nda konserini izleyen seyircilerin beğenisini topladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle birlikte Bursa Kültür ve Turizm Vakfı’nın organize ettiği konser 57’nci Uluslararası Bursa Festivali kapsamında yapıldı. Gecede Emel Sayın’a eşlik eden isim de ünlü şarkıcı Emre Altuğ oldu. Bursalı müzik severlerin son derece yoğun katılım gösterdiği gecede Emel Sayın, Feride ve Rüyalar gerçek olsa gibi ünlü eserlerini seslendirirken, Emre Altuğ ise Gidecek Yerim Mi Var ve Su Gibisin gibi ünlü şarkılarını seslendirdi.

Konser boyunca dinleyicilerin de ikiliye sık sık eşlik ettiği dikkatleri çekerken, her şarkı sonrası uzun süre alkış sesleri kesilmedi. Konsere gelenlerin Emel Sayın sahneye çıkmadan önce uzun süre tezahürat yaparak ünlü sanatçıyı sahneye çağırdığı görüldü. Emre Altuğ ise Emel Sayın’dan önce sahneye çıkarken, Emel Sayın sahneye geldikten sonra da onunla birlikte şarkı söylemeye devam etti. İkilinin hem bireysel performansları hem de birlikte söylediği şarkılar Bursa halkı tarafından yoğun ilgi görürken, iki sanatçı da konser sonunda uzun süre ayakta alkışlandı. Ayrıca gecede Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri de sanatçılara teşekkür ederek plaket verdiler.

 


Emel Sayın – Adını Anmayacağım mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir