Ece Mumay’dan Yeni Klip: Söyle

Sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı coverlarla dikkatleri üzerine çeken genç şarkıcı Ece Mumay’dan yeni şarkı ve klip kısa bir süre önce netd müzik kanalında resmi olarak yayınlandı. Bir Ahmet Kaya şarkısını seslendiren Ece Mumay’ın klibi ve yorumu herkes tarafından çok beğenildi. Selçuk Demirci tarafından yönetilen klipte ise büyük bir orkestra yer aldı. Şarkısı için sade bir klip çeken Ece Mumay’ın yeni projesi kısa bir süre içerisinde Youtube’da yüzbin izlenme sayısına ulaştı.

“KEYİF ALDIĞIMIZ BİR PROJE OLDU”
Ece Mumay yeni klibinin yayınlandığı haberini ise sosyal medya hesaplarından şu sözlerle duyurdu: “Eveet.. Aylardır sizlerle paylaşmak istediğim yeni teklimiz sonunda yayında! Ahmet Kaya’nın unutulmaz şarkısı ‘Söyle’ kendi yorumumla Netd Youtube Kanalı, iTunes, Spotify ve diğer tüm dijital platformlarda!
Öncelikle aylardır üzerinde çalıştığımız kendisine emanet edilen bu değerli parçayı bana hediye eden kıymetli Gülten Kaya’ya ve emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ederim. Aylardır üzerinde canla başla çalışıyoruz. Karar verme sürecinden son kapak revizesine kadar büyük emek harcandı ve çalışırken her noktasında büyük keyif aldığımız bir proje oldu. İşte sizlerin beğenisine sunduğumuz o gün geldi. Umarız sizler de aynı keyifle dinlersiniz. İyi dinlemeler!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir