Ebru Gündeş’in Elbisesi 25 Katından Alıcıya Kavuştu

Ebru Gündeş’in genel olarak sadece şarkıları ile değil; yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile de hayranları tarafından çokça sevildiği söylenebilecektir. Ünlü şarkıcının çok uzun zamandır da pek çok projede yer aldığı bilinmektedir. Aynı şekilde şarkıcının bu zamana kadar da oldukça fazla olan sahne performansında kullanmış olduğu elbiselerin, hala kullanılmadığı ev bunların değerlenmesini istemesi üzerine internet üzerinden bir site açmış olduğu edinilen bilgiler arasında yer alıyor. İnternet sitesi üzerinden kendi elbiselerini satışa çıkaran ve bu kardan da elde ettiği parayı direkt olarak vakıflara bağışlayan Gündeş’in bu hareketi herkesin kalbini fethetti. Pek çok elbisesinin site üzerinde yer alması ve açık arttırma ile de site üzerinden satışa çıkması görülebilmekte.

Site üzerinde hemen hemen her konuya dair açıklamanın yapılmış olduğu görülüyor. Yapılan açıklamalar arasında, site üzerinde yer alan elbiselerin nasıl alınacağı da yer alabilmekte. Aynı şekilde kişilerin kendilerinin para bağışında bulunmaları da sağlanabilmekte. En son 2 bin Tl fiyat biçilen elbisenin, Ebru Gündeş’in bir hayranı tarafından 50 bin TL para ile satın alınması, gündemde yer alan haberler arasında olmasını sağladı. Bu kadar fazla bir miktar ile elbisenin alınmasının asıl sebebi olarak da Gündeş’in büyük hayranı olmasından dolayı olduğu düşünülmekte.

İsteyen kişilerin farklı vakıflara bağılta bulunması da yine bu site sayesinde sağlanabilmekte. Kişilerin en iyi şekilde yardım sağlayabilmesi için de Gündeş’in böyle bir konuyu düşünmüş ve gerçekleştirmiş olması, onu seven kişiler için de büyük bir artı notu ona verebilmekte. Ayrıca elbiselerin fazla çeşitliliğinden dolayı da, elbise ihtiyacı olan kişilerin herhangi bir modelini tercih edebilecekleri ve bu sayede yardım da sağlayabildikleri görülebilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir