Diyar Pala – Yeni Bir Flow

Sanatçı Diyar Pala 1981 yılında İngiltere’nin Londra kentinde bir Türk ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Çocukluk yaşlarından itibaren müziğe olan ilgisi ile bilinen sanatçı küçük yaşlardan itibaren şarkı söyleme merakı içerisinde bulunmaktadır. Bunun dışında İngiltere de çeşitli dizilerde küçük çaplı roller ile sanat merakını da gidermiştir. Seyahat etmeyi çok seven sanatçı Japonya, Macaristan, Mısır, Yunanistan, Almanya, Tayland ve daha birçok ülkeyi ziyaret etme şansı bulmuştur. Bulunduğu bu ülkelerin müzik türlerinden etkilenen sanatçı bu ülkelerin ezgileri ile tecrübe alarak müzik çalışmalarını sürdürmüşlerdir.
Birçok ülkede bulunması ile albüm çalışmalarına da devam eden sanatçı bulunmuş oldukları ülkelerin müzik türlerini sentezleyerek farklı bir müzik türü ile ilk albümünü piyasaya sürmüştür. Farklı bir ezgi ile Diyar Pala – Yeni Bir Flow büyük ilgi görmüş hayran kitlesinin oluşmasını sağlamıştır. Albüm Türkiye ile birlikte İngiltere’de aynı anda piyasaya sürülmüştür. Albümde Londra’da yaşadıkları baz alarak sorunlarını, sevinçlerini ve çeşitli sebeplerden olan kızgınlıklarını dile almıştır. Bunların dışında çeşitli rap müzisyenleri ile çalışma imkanı yakalamıştır. Fakat arabesk türü ve melodileri ile birleştirerek şarkılarını kendi tarzı ile yorumlaması ile büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Ardından çıkarmış olduğu Pompalamasyon adlı albümü ile birlikte müzik dünyasından kaybolmuş ve sessizliğe bürünmüştür.
Sanatçı müziği bırakmış olsa da hayranları ile sosyal medya üzerinden sürekli olarak iletişim halinde kalmaktadır. İngiltere’nin Londra kentinde hayatına devam eden sanatçı tekrar albüm çalışması gerçekleştirmeyeceğini belirtmiştir. Fakat hayranlarının yoğun baskısı ile karşılaşan sanatçı albüm çalışmaları gerçekleştirmese de zaman zaman şarkılar seslendirerek sosyal medya ve internet üzerinden şarkılarını paylaşmaktadır. Son olarak 8 Nisan 2017 yılında Kötü Bir Gün adlı düet çalışmasında yer almıştır.


Diyar Pala – Yeni Bir Flow mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir