Direk Dansı Yapan Şeyma Subaşı

Günümüzde teknolojiyi en iyi şekilde değerlendirmeye ve kullanmaya çalışan ünlüler arasında olan Şeyma Subaşı tam bir sosyal medya fenomeni olarak yapmış olduğu direk dansını takipçileriyle paylaşarak takipçilerinin bir nevi beğenisine sunmuş oldu. Şimdilerde TV 8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı ile evli olan ve evliliğinin henüz bir seneyi bile doldurmamış olmasıyla birlikte sosyal medyada veya magazin haberlerinde çok konuşulacak hatta adından çok söz ettirilecek görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine hediye etti. Bilindiği üzere gerçi az bir araştırma yaparsanız da direk dansı yapan Şeyma Subaşı sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler arasında olduğu için belki de böyle bir paylaşımda bulunduğu düşünülüyor.

Medya patronu Acun Ilıcalı‘nın yeni eşi Şeyma Subaşı bu yapmış olduğu direk dansını arkadaşıyla birlikte gerçekleştirerek aslında Instagram hesabına yükledikleri öğrenildi. Şuan da ne medya patronundan neden Şeyma Subaşı tarafından hiç bir açıklama gelmez iken her iki tarafta sessizliklerini korumaya devam etmektedir. Subaşı neden böyle bir şey yaptı etti henüz bilinmiyor ama mantıklı bir açıklaması olabileceğini düşünen hayranlarının evli bir bayanın daha ağır başlı olması gerektiğini belirtmiş oldular. Her zaman farklı görüntüler heyecanlı pozlar vermeyi seven Şeyma Subaşı şimdi ise böyle bir video atarak tüm sosyal medyayı ve basın organlarını harekete geçirmiş oldu.

Heyecanı yerinde yaşamak adına farkını mı göstermek istedi yada sadece hobi olarak mı yapmak istedi şuanlık bir şey bilinmese de sizlere gelen bilgiler doğrultusunda haberimizi güncel tutabileceğimizden emin olmanızı rica ediyoruz. Kaynaklarımıza gelen bilgiler dahilinde bu videoyu arkadaşıyla eğlence amaçlı paylaştığını ve bunda hiç bir art niyet olmadığını da belirten oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir