Derya Uluğ Okyanus

Derya Uluğ yirmi bir şubat bin dokuz yüz seksen altı tarihinde İzmir şehrinde dünyaya geldi. Annesi çalışmıyor babası ise tekstilcidir. Derya Uluğ kardeşleri ile birlikte toplam dört kardeştir. Sekiz yaşındayken müzik hayatına girmiştir. Derya Uluğ sekiz yaşındayken ses yarışmasına katılmıştır. Sonrasında hem nazariyet hem de nota eğitimi almıştır. Muğla üniversitesine girip müzik öğretmenliği okudu. Aynı zaman da konservatuvar okuyup yüksek lisansı da bitirdi. Ebru Gündeşin üç yıl boyunca vokalistliğini yapmıştır. Albüm çıkarmak için Ebru Gündeş ile yollarını ayırdı. Üç yıldan sonra Derya Uluğ kendine albüm çıkarmak istedi.
Derya Uluğ artık albüm çalışmalarına başlamıştır. Müzik kariyerine başarılı bir şekilde adım atan şarkıcı Derya Uluğ herkes tarafından da ses tonu çok beğenildi. Sanatçının başka albümleri de dört gözle bekleniyor. Derya Uluğ hakkında bilmediğiniz ve Derya Uluğnun kim olduğu hakkında bilgi almak için bu yazımızı okuyunuz. Derya Uluğ müzik piyasasına hızlı giriş yaptı ama çok başarılı oldu. Üstelik şarkıları tüm yıl boyunca ortalığı salladı. En cafcavlı dönemini yapayan ünlü sanatçı farkındalık yaratmak için her fırsatı bir imkana çevirmeyi seviyor. Bu nedenle de tutku dolu sözleriyle müzik piyasasını alt üst eden sanatçı şimdilerde parmakla gösterilir oldu. Dolayısıyla hayran kitlesi artarak daha çok prejtij kazandığını belirtmek isteriz.
Derya Uluğ Okyanus şarkısıyla zaten tüm hayranlarını kendine deyim yerindeyse aşık etti o nedenle de tüm müzik piyasında boy göstermeye başladı. Albümünü çıkarmış olduğu sene boyunca gerçek manada radyolarda ve televizyonlar da neredeyse bu şarkıcının şarkıları çalmaya devam etti. Sizlerin de haberdar olduğu durumları içtenlikle görebileceğinize emin olarak kaliteyi ortaya koymaya devam eden ünlü şarkıcımızın hayatı bu yönde ilerlemektedir.


Derya Uluğ Okyanus mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir