Deniz Akkaya Yine Yıllara Meydan Okuyor

Herkesin bildiği gibi mankenlik için yıllarını vermiş model olan Deniz Akkaya podyumların her zaman arana ismi olmaya devam etmektedir. Şimdiler de ise bir bikini firmasına vermiş olduğu pozlar ile herkesi etkilediğini düşünerek büyülediğini göstermek istedi. Gerçek anlamda bakıldığında ise gerçekten Akkaya yaptığı işin hakkını vererek yaptığını söyleyebiliriz. Netice de 1997 yılından bu yana podyumların havasını değiştiren bir manken olarak farklı markaların yüzü olmaya devam etmektedir.

Şimdilerde Deniz Akkaya bir markanın reklam yüzü olarak kendin göstermeye devam ediyor. Bakıldığı zaman fiziğiyle yıllara meydan okuyan bir bayan olan Deniz Akkaya 40 yaşında ama gerçekten yıllara meydan okuyor. Uzun süredir ekranlarda boy göstermeyen manken şimdi yeniden ekranların sevilen yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Yemek programıyla da kendinden çok söz ettiren Deniz Akkaya ateşli pozlarıyla da hauranlarını etkilemeyi başardığını belirtmek isteriz. Deniz Akkaya’nın 1997 yılında podyuma adım atmasıyla beraber başarıdan başarıya koşan manken şimdi ise ünli bir firmanın reklam yüzü olarak seksi fiziğiyle yine ama yeniden yıllara meydan okuyor dedirtti. Bu formü nasıl koruduğunun da az da olsa tiyolarını veren manken Akkaya kesinlikle beslenmesine dikkat ettiğini ve o şekilde bu vücuda sahip olduğunu belirterek sevenlerine her anını göstererek ne kadar tatlı bir bedeni olduğunu da göstermeyi de ihmal etmedi.

Deniz Akkaya’nın estetik olarak sadece burnu olduğunu biliyor fiziğinde estetik olmadığını her fırsatta zaten kendisi göstererek ekranlardan herkesi mest etmeye yetiyor. Bu nedenle güzel manken için yapılan yorumlara bir yenisi daha eklenerek Deniz Akkaya yine yıllara meydan okuyarak firma yüzü olmaya devam ettiğini bizler de sizlere göstermeye devam edeceğimizi belirtiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir