Demet Şener’den Demet Akalın İçin Şok Sözler

Sosyal medya hesabından gelinlik giydiği bir fotoğrafını paylaşan eski manken Demet Şener, Fenerbahçe ve Türk Milli takımının eski  basketbolcusu İbrahim Kutluay ile boşanma kararı almasıyla ilgili şok bir yorum yaptı. Uzun yıllardır evli olan 2 çocuk sahibi çift mutlu bir görüntü çizerken, aldatma dedikoduları sonrası Demet Şener eşi İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı.

 

Eski manken ve İbrahim Kutluay’ın eşi Demet Şener ‘le şarkıcı Demet Akalın arasındaki polemik bitmek bilmiyor. Demet Şener’den önce Demet Akalın’la birlikte olan İbrahim Kutluay’ın, Demet Akalın’ı terketme sebebi olarak Demet Şener gösterilmişti. Yıllardır küs olan ikili birbirileri aleyhine karşılıklı demeçlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Demet Şener‘in eşi İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmasıyla ilgili, Demet Akalın’dan ”Onun yerine ben de dul kalabilirdim.” yorumu gelmişti. Bunun üzerine küplere binen Demet Şener, Demet Akalın’a dava açacağını söylemişti. Bu olaydan sonra bir süre ortalık durulsa da Demet Şener’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ortalık yeniden karışacak gibi görünüyor.

İnstagram hesabından gelinlikli bir fotosunu paylaşan Demet Şener’e bir takipçisi ” Zamanında kocan Demet Akalın’ı a seninle aldatmamış mıydı? Yani başkasını seninle aldatan seni de başkasıyla aldatır. Sen kocanın böyle biri olduğunu bilmiyor muydun ” sözleri karşısında, ” O ilişkinin bitiş sebebi ben değildim, Demet Akalın yıllarca üzerimden prim yaptı. Onların ayrılık sebebi başkaydı, o dönem Demet Akalın’la aynı evde kalan arkadaşı bana herşeyi anlattı, Demet Akalın artık üzerimden prim yapmayı bıraksın. ” açıklamasında bulunarak Demet Akalın’ı suçladı. Sivri dili ve yaptığı sert yorumlarla bilinen ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın bu suçlamalar karşısında Demet Şener’e ne cevap vereceği merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir